ARCHITEKCI

STRONA GŁÓWNA  /  ARCHITEKTURA  /  ARCHITEKCI

Tu poczujesz komfort! Projekt z kolekcji ARCHON+

Przestrzeń, komfort, światło – te słowa przychodzą na myśl, gdy spojrzymy na pięknie wtopioną w krajobraz ogrodu „Willę Adelajdę (G2)” – imponujący dom piętrowy z kolekcji gotowych projektów ARCHON+.


Ta willa przyciąga spojrzenia! Poznaj wyjątkowy projekt domu z kolekcji ARCHON+

 Projekt „Willa Luna (G2)” z oferty Biura Projektów ARCHON+ z pewnością zauroczy miłośników designu i nowoczesnych rozwiązań architektonicznych. To doskonała propozycja dla osób ceniących przestrzeń i bliskość przyrody, która poprzez panoramiczne przeszklenia może swobodnie przenikać do wnętrza, stając się integralnym elementem jego aranżacji.


Komfortowa willa w nowoczesnym stylu! Zobacz wyjątkowy projekt Pracowni ARCHON+

Autorska kolekcja ARCHON+ to zbiór gotowych projektów domów, które cechuje funkcjonalność oraz sprawdzone, idealnie dopasowane do potrzeb Inwestora rozwiązania przestrzenne. Różnorodność projektów Pracowni ARCHON+ gwarantuje dużą swobodę wyboru projektu idealnego, na podstawie którego możliwe jest wybudowanie domu swoich marzeń. Może będzie nim ta nowoczesna willa z poddaszem użytkowym? Zapraszamy do prezentacji projektu Willa Miranda 5 (G2).  


Efektowna willa dla wymagających Inwestorów – interesujący projekt Pracowni ARCHON+

Willa Miranda (G2) to okazały, nowoczesny dom z dwustanowiskowym garażem, zintegrowanym z bryłą budynku. Przykuwająca wzrok elewacja z dużą ilością przeszkleń podkreśla współczesny charakter willi, a gzyms biegnący przez całą jej szerokość pełni funkcję dekoracyjną i dodaje budynkowi elegancji. 


Jak urządzić garderobę! - radzi arch. Aleksandra Kurowska

O tym, co trzymamy w garderobie, i czy współczesnemu mężczyźnie wystarczy jedna półka na ubrania z architekt Aleksandrą Kurowską rozmawia Artur Golak.