POSESJA

STRONA GŁÓWNA  /  ARCHITEKTURA  /  POSESJA

Przytulne mieszkanie jak miejska oaza

W tym niewielkim mieszkaniu nowoczesność spotyka się z tradycją. Jest tak jak marzyli właściciele: wygodnie, komfortowo, oryginalnie. Naturalne materiały i rośliny pozwalają zapomnieć o miejskim zgiełku za oknami. 


Apartament jak loft

Profesjonalistka ze świetnymi pomysłami  – tak projektantkę Monikę Staniec zachwalali nasi bliscy znajomi – wspominają Ola i Bartek, właściciele apartamentu, który zajmują razem z dwójką dzieci. Zaufaliśmy jej i powierzyliśmy aranżację naszego lokum. Nie żałujemy! 


Nadmorski apartament w Sopocie

Sopocki apartament, zaprojektowany przez pracownię Sikora Wnętrza+Architektura, to idealne miejsce, by schować się przed zgiełkiem miasta i złapać zdrowy dystans. Można tu poczuć niczym niezmącony spokój, zapach morza i wiatr we włosach. 


Jak stworzyć ponadczasowy apartament - projekt pracowni Magma z Gdyni

Jak stworzyć idealny apartament na zlecenie klienta, który doskonale orientuje się w bieżących trendach i od podszewki zna branżę wnętrzarską? Trzeba go umiejętnie zaskoczyć! Udało się to zrobić Magdzie Bielickiej i Marii Zrzelskiej‑Pawlak, założycielkom gdyńskiej pracowni projektowej Magma.  


Surowa rezydencja ze stadniną koni

Tu toczy się prawdziwe życie. Właściciel pracę zawodową i pasję ma pod jednym dachem. Są konie, pracownia ceramiczna, malarstwo, las. Rezydencja zachwyca artystyczną surowością.