NAZWISKO Z MARKĄ

STRONA GŁÓWNA  /  DESIGN  /  NAZWISKO Z MARKĄ

Nie jestem minimalistką - wywiad z Katarzyną Miller

O polskich mieszkaniach, kreatywnym chaosie i najdziwniejszych prezentach,  z Katarzyną Miller  – psycholożką, psychoterapeutką i autorką licznych książek z zakresu psychologii,  rozmawia Julia Borowska.  


O roli sztuki w naszym życiu rozmawiamy z Agnieszką Gniotek

Agnieszka Gniotek właścicielka Galerii Xanadu www.galeriaxanadu.pl Od 20 lat związana zawodowo ze sztuką, zaś od 10 lat z rynkiem sztuki. Jest historykiem i krytykiem sztuki, kuratorem wystaw, jurorem konkursów, a także wykładowcą w zakresie tematyki związanej z kolekcjonowaniem i rynkiem sztuki. Publikowała w takich mediach, jak: Art&Business, Puls Biznesu, Modern Art, Sztuka.pl, Private Banking, Cash Magazine.


Pozwólmy sobie na luz - wywiad z Robertem Majkutem

Robert Majkut Jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich projektantów i twórca konceptów o pionierskim charakterze. Właściciel i Dyrektor Generalny cenionej w polskiej branży kreatywnej firmy Robert Majkut Design, współwłaściciel i główny projektant w brytyjskiej firmie Whaletone Ltd., ekspert w Think Thank, zdobywca międzynarodowych nagród,  m.in. European Property Awards. Projektował dla takich marek, jak Valentino, Profbud, Open Finance, Noble Bank, Alior Bank, PKO Bank Polski, Multikino, Grupa ITI, Orange Sky, Golden Harvest, Kolosej, Kronverk Cinema, T‑Mobile, Plus, Time Trend, ING i dla wielu innych. Zajmuje się projektowaniem wnętrz i produktów, brandingiem, kreacjami architektonicznymi oraz scenografią teatralną i baletową. www.robertmajkut.com


Agnieszka Bar - chcę przekazać coś ważnego

Z Agnieszką Bar,
projektantką refleksyjnych przedmiotów ze szkła
rozmawia Maria Kubala.


Gie El - dobre polskie rzemiosło

Z architektem Jackiem Rypułą, właścicielem marki Gie El, którą tworzy wspólnie z żoną Marią Rypułą 

rozmawia Marta Kulik