DOBRA MARKA

STRONA GŁÓWNA  /  DOBRA MARKA  /  Ekspert w tworzeniu komfortowych wnętrz


ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Ekspert w tworzeniu komfortowych wnętrz

Ekspert w tworzeniu komfortowych wnętrz


Wysoka jakość produktów, innowacyjne rozwiązania, dbałość o aspekty estetyczne – te elementy towarzyszą działalności firmy RuckZuck, która od blisko 15 lat zaopatruje polskie domy i mieszkania w materiały wykończeniowe. Chęć odpowiadania na potrzeby współczesnych klientów i kreowania nowych trendów sprawiają, że produkty oferowane w salonach cieszą się dużym zainteresowaniem wśród nabywców.


Urządzanie lub remont mieszkania wiążą się z istotnymi zmianami wystroju, a jednym z najbardziej przyjemnych etapów metamorfozy wnętrz jest wyposażanie pomieszczeń. Dokonując wyboru podłóg i drzwi, wiele osób chętnie zapoznaje się z szerokim asortymentem marki RuckZuck. Poza panelami laminowanymi i skrzydłami drzwiowymi w ofercie dostępne są także akcesoria wykończeniowe, a od niedawna również meble kuchenne.

Zaufanie klientów do marki owocuje rosnącą liczbą sklepów oraz proponowanych produktów. Salony RuckZuck są obecne w kilkudziesięciu miastach w całej Polsce, a oferta rokrocznie ulega poszerzeniu. Klienci mają do wyboru kilkaset wzorów podłóg, podobną liczbę skrzydeł wewnętrznych, akcesoriów wykończeniowych, kilkadziesiąt zestawów mebli kuchennych i kilkanaście modeli drzwi zewnętrznych marki SENTIS. W ramach kompleksowej obsługi klienta, punkty sprzedażowe oferują również pomiar, transport oraz montaż zakupionych podłóg i drzwi.

RuckZuck lubi sięgać po nieoczywiste, innowacyjne rozwiązania, dlatego jako pierwszy w Polsce, uruchomił multimedialny format salonu sprzedaży, w którym za pomocą aplikacji na tablecie można zobaczyć wybrany produkt. Dwa ekskluzywne showroomy tego typu powstały w Warszawie – przy ul. Kleszczowej i w Parku Handlowym Targówek. Wyjątkowy jest także nowy koncept biznesowy firmy – DomoProfi, który oferuje wykańczanie mieszkań pod klucz.

Jednym z głównych wyznaczników popularności artykułów RuckZuck jest niewątpliwie kreowanie nowych trendów. Bogactwo struktur, wzorów i dekorów sprawia, że każdy znajdzie rozwiązanie idealnie wpisujące się w wybraną przez siebie koncepcję aranżacyjną. Dodając do tego wysoką jakość produktów, klienci mogą cieszyć się pięknym wyglądem pomieszczeń przez wiele lat.
RuckZuck oferuje produkty marki Classen, sukcesywnie rozwijając też portolio marek własnych. Wśród nich znajdują się: SENTIS (drzwi wewnętrzne i zewnętrzne), Wiparquet (podłogi laminowane) oraz Desigio (drzwi wewnętrzne). Ich projektanci współpracują m.in. ze studentami i absolwentami uczelni artystycznych, poszukując innowacyjnych rozwiązań, które zapewnią użyteczność i wyjątkową estetykę. Produkty zostały dotychczas wielokrotnie docenione w branżowych konkursach m.in. „Dobry Design” czy „Inspiracje”.

Opracowanie: firma RuckZuck

Salony RuckZuck oferują najszerszy na rynku wybór podłóg laminowanych, drzwi wewnętrznych oraz materiałów wykończeniowych. Decyzję o zakupie odpowiednich modeli i wzorów ułatwiają fachowe porady pracowników.  W ramach kompleksowej obsługi klienta, punkty RuckZuck proponują również transport oraz montaż zakupionych produktów.