DOBRA MARKA

STRONA GŁÓWNA  /  DOBRA MARKA  /  Finishparkiet – ekskluzywne polskie podłogi drewniane


ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Finishparkiet – ekskluzywne polskie podłogi drewniane

Finishparkiet – ekskluzywne polskie podłogi drewniane


 Każdy element ekskluzywnej podłogi drewnianej Finishparkiet to kilkadziesiąt lat tradycji, historii, doświadczenia i pasji. Finishparkiet spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów, oferując znaną od lat precyzję, trwałość i jakość.


 Naturalne piękno podłogi jest naszą ideą od ponad ćwierćwiecza. Jesteśmy firmą rodzinną, która od kilkudziesięciu lat dąży do najwyższych standardów podłóg drewnianych, wyznaczając trendy na rynku. Kultywujemy szlachetne tradycje produkcji naturalnej podłogi, z pasją tworząc na Warmii produkty wyróżniające się najwyższą jakością i precyzją wykonania. Finishparkiet jest fabryką, która jako pierwsza na świecie zajęła się produkcją parkietu dwuwarstwowego jednolamelowego o grubości 14 mm, co stało się wyznacznikiem dla innych firm.


Produkty najnowszej generacji: FINISHPARKIET, FINISHDESKA, FINISHJODŁA FRANCUSKA ORAZ FINISHDESKA XXL charakteryzują się dwuwartwową, jednolamelową konstrukcją technologiczną, a także najgrubszą warstwą użytkową z prawdziwego, litego drewna, wynoszącą 6 mm. Firma oferuje parkiety i deski składające z dwóch warstw: wierzchniej (użytkowej) wykonanej całkowicie z litego elementu - naturalnego drewna oraz dolnej warstwy, wykonanej z twardego drewna liściastego, głównie dębu i jesionu. Łączenie warstw w sposób prostopadły wprowadza poprzeczny układ słojów warstwy wierzchniej w stosunku do dolnej części, zapewnia stabilizację i uniemożliwia wypaczanie się podłogi. Wyznaczniki najwyższej jakości to 7 warstw lakieru, 3 warstwy olejowosku, solidne kleje i doskonały surowiec.

Wybierając Finishparkiet masz pewność, że dokonujesz wyboru podłogi, którą będziesz mógł cieszyć się przez wiele lat, a nawet całe życie! Producent daje 50- letnią gwarancję na produkt!Dane
adresowe

FINISHPARKIET Fabryka Parkietu spółka z o.o. sp. k.

ul. Grunwaldzka 61
13-300 Nowe Miasto Lubawskie

Tel. /fax +48 56 474 26 62

 

biuro@finishparkiet.com.pl

strona www