DOBRA MARKA

STRONA GŁÓWNA  /  DOBRA MARKA  /  WIŚNIOWSKI bramy, dzwi, okna i ogrodzenia


ARTYKUŁ SPONSOROWANY

WIŚNIOWSKI bramy, dzwi, okna i ogrodzenia

WIŚNIOWSKI bramy, okna, drzwi i ogrodzeni


WIŚNIOWSKI to jedna z najdynamiczniej rozwijających się marek w branży budowlanej. Jako czołowy producent bram, okien, drzwi i ogrodzeń stosuje strategię dostarczania produktów o najwyższej jakości opartej na innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych.


Od początków działalności WIŚNIOWSKI skupia się nie tylko na czysto praktycznych aspektach produktów. Trzy dekady funkcjonowania przedsiębiorstwa to również ewolucja spojrzenia na design i stylistykę. Piękno jest więc w produktach marki WIŚNIOWSKI kolejną funkcją, tak potrzebną współczesnym klientom. Stąd decyzja o stworzeniu kolekcji bram, okien, drzwi i ogrodzeń w jednym designie – Home Inclusive 2.0, a także rozwijaniu palety wzorów, kolorów i struktur. Wszystko to w myśl zasady, którą firma WIŚNIOWSKI stosuje od początku swojego istnienia: „produkt luksusowy to taki, który spełnia wszystkie – dosłownie wszystkie - oczekiwania klienta”. Najwyższa jakość wykonania produktów gwarantuje komfortowe i bezpieczne użytkowanie przez długie lata. Dziś, gdy firma obecna jest na rynkach niemal całej Europy, aktywnie inwestuje w powiększanie przestrzeni produkcyjnej, zwiększa zatrudnienie i odważnie wprowadza nowoczesne rozwiązania, te zasady pozostają niezmienne. 

 

W ofercie firmy WIŚNIOWSKI znajdują się: bramy garażowe – segmentowe, roletowe, uchylne i rozwierne; okna aluminiowe oraz fasady; drzwi – zewnętrzne aluminiowe, techniczne, stalowe, przeciwpożarowe; ogrodzenia posesyjne; bramy przemysłowe – segmentowe, roletowe i podwieszano-przesuwne; ogrodzenia przemysłowe – bramy przesuwne, dwu- i jednoskrzydłowe, harmonijkowe i panele kratowe.Dane
adresowe

 WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.

WIELOGŁOWY 153

33-311 WIELOGŁOWY (woj. małopolskie)

tel. 18 447 71 11

faks 18 447 71 10

www.wisniowski.pl

sekretariat@wisniowski.pl

strona www