AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNA  /  Warto kupić  /  AQUAPHOR funduje stypendia pasjonatom sportu

17.09.2021

AQUAPHOR funduje stypendia pasjonatom sportu

AQUAPHOR funduje stypendia pasjonatom sportu


Masz pasję sportową, a brakuje Ci środków, by ją realizować? Ruszyła II edycja programu „W swoim żywiole”. Zgłoś się już dziś i bądź #wswoimżywiole!


 O tym, że sport to zdrowie, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. O zdrowie trzeba dbać, a jednym ze sposobów wspierania odporności organizmu i kondycji fizycznej, jest dbałość o prawidłowe nawodnienie. Woda to życie, zdrowie i aktywność. Przekonuje nas o tym firma AQUAPHOR, producent filtrów do wody, którego celom przyświeca dewiza: jakość wody to jakość życia.

Popularyzowanie zdrowego stylu życia to kluczowy element akcji społecznej AQUAPHOR, wspierającej młodych sportowców. Po ogromnym sukcesie programu „W swoim żywiole” w roku 2020, gdzie mimo szalejącej pandemii i częstych lockdownów do udziału w akcji zgłosiło się ponad 500 osób, AQUAPHOR postanowił ogłosić drugą edycję tego programu.

W tym roku ambasadorami akcji są:

  • laureatka i stypendystka I edycji akcji „W swoim żywiole” - wioślarka, srebrna medalistka olimpijska z Tokio Agnieszka Kobus-Zawojska;

  • zawodowa tancerka, wicemistrzyni Europy, dwukrotna finalistka Mistrzostw Świata w South Latin American Show Dance oraz sędzia międzynarodowych turniejów tańca towarzyskiego rangi mistrzowskiej – Anna Głogowska;

  • ekspert od czystości i ekolog z zamiłowania, dzięki któremu widzowie „Pytania na Śniadanie" znają nowinki technologiczne i wiedzą, co należy kupić, by żyć w czystym i zdrowym otoczeniu – Mr White.

Do programu mogą zgłosić się młodzi sportowcy (od 13 roku życia), którzy szukają wsparcia i pomocy w rozwijaniu swojego talentu. Aby wziąć udział, należy do końca września 2021 wysłać swoje zgłoszenie, opisać swoją pasję i przekonać do siebie jury. Spośród zgłoszeń kapituła, na czele z ambasadorami akcji wybierze osoby, które zostaną nagrodzone stypendiami. Zostanie przyznanych 10 stypendiów w wysokości 10 tys. złotych.

- Chcemy mieć wpływ na rozwój i wsparcie młodych talentów sportowych w Polsce. Upowszechnianie sportu wśród najmłodszych jest dla nas o tyle ważne, że jest to przyszłość narodu, a wiemy doskonale, że młodzi sportowcy na początku kariery napotykają na spore bariery – to przede wszystkim brak zaplecza treningowego oraz zbyt mało pieniędzy na sprzęt. Niestety, finansowanie młodych ludzi spoczywa na barkach ich rodziców, a treningi sportowe, zwłaszcza te bardziej zawodowe są bardzo kosztowne. Jako, że każdy sport wymaga odpowiedniego przygotowania, w tym nawodnienia organizmu, chcemy poprzez popularyzację spożywania wody filtrowanej pokazać, że woda i sport są sobie bardzo bliskie. Jesteśmy otwarci na wszystkie dyscypliny i na wszystkich młodych ludzi, którzy chcieliby rozwijać swój talent sportowy, ale nie mają do tego warunków finansowych. Jeżeli jesteś właśnie taką osobą – zgłoś się do naszego programu – mówi Marzena Lewandowska , dyrektor marketingu w Aquaphor Poland Sp. z o.o.

Wszystkie szczegóły, regulamin i zasady programu znajdziecie na stronie: www.wswoimzywiole.edu.pl.

https://www.youtube.com/watch?v=fDgTBwzq6OE

https://www.youtube.com/watch?v=-4MubMnyWfw