AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNA  /  Warto kupić  /  Aquatrainer Swim Spa FX 19 - basen z przeciwprądem wody do domu i ogrodu

04.05.2015

Aquatrainer Swim Spa FX 19 - basen z przeciwprądem wody do domu i ogrodu

Aquatrainer Swim Spa FX 19 - basen z przeciwprądem wody do domu i ogrodu


Coraz więcej osób spędza wolny czas na basenie – niektórzy trenują pływanie, inni chcą zadbać o sylwetkę, a jeszcze inni po prostu lubią relaks w wodzie. Niestety często tłok i hałas nie pozwalają w pełni cieszyć się pobytem w takim miejscu.


Dla wszystkich, którzy chcą korzystać z atrakcji wodnych w dowolnym czasie i jednocześnie cenią sobie spokój, doskonałym rozwiązaniem jest basen z przeciwprądem wody Aquatrainer Swim Spa FX 19 marki Hydropool. Jest to wielofunkcyjne urządzenie, którego rozmiary pozwalają na zainstalowanie go zarówno w ogrodzie, jak i w domu, pokoju kąpielowym czy przydomowej przestrzeni SPA. Ponadto można z niego korzystać przez cały rok bez względu na miejsce montażu.


Aquatrainer Swim Spa FX 19 łączy w sobie funkcję bieżni pływackiej z regulowanym przeciwprądem wody oraz minibasenu z hydromasażem. Dostępne są także dodatkowe akcesoria, np. uchwyty do ćwiczeń, zestaw fitness i mocowanie do siatkówki oraz system aromaterapii. Dzięki temu w basenie Aquatrainer Swim Spa można nie tylko relaksować się korzystając z masażu wodnego, ale także zadbać o zdrowie i kondycję, np. trenując pływanie czy aqua aerobic.


Dzięki zastosowanym unikatowym technologiom takim jak system ciśnieniowej podwójnej filtracji wody wraz z oczyszczaniem dna (Self Clean Plus) czy też podwójny system termoizolacji (Double Thermal Loc) basen jest łatwy w użytkowaniu i zapewnia niskie koszty eksploatacji.


Więcej informacji na stronie www.hydropool.pl

Wyłączny dystrybutor marki Hydropool w Polsce:

Meadow Group Polska Sp. z o.o. Sp. k.

Ul. Przekorna 33/3 (budynek Hotelu „Mrówka”)

02-971 Warszawa

Tel. +48 22 832-31-75

sprzedaz@meadowgroup.pl

biuro@meadowgroup.pl