AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNA  /  Warto kupić  /  Białe ściany nie muszą być zimne, nudne i bez wyrazu…

13.05.2014

Białe ściany nie muszą być zimne, nudne i bez wyrazu…

Białe ściany nie muszą być zimne, nudne i bez wyrazu…


Obłożone kamieniem Livorno w odcieniu złamanej bieli (nowości w ofercie Stone Master) wzbogacą każdą przestrzeń, nadając jej toskański szyk.


Jego nieregularna struktura, stanowi niezwykle dynamiczną kompozycję, która charakterystycznie wyróżnia powierzchnie nim udekorowane.

Biel – kolor odbijający światło, przy tak niejednolitym i niesymetryczny wzorze, tworzy bardzo przyjemną grę światłocieni, która przywodzi na myśl ciepłe letnie popołudnia nad włoskim wybrzeżem. Dzięki temu, jeśli do kamienia Livorno dobierzemy odpowiednie oświetlenie, możemy znacznie ocieplić wnętrze. Dodatkowo efekt ten powinien wzmocnić wybór drugiej opcji kolorystycznej okładziny – sahara.

W przypadku aranżacji, w których dominują ciepłe i nasycone kolory, najnowszy kamień dekoracyjny firmy Stone Master, zrównoważy paletę barw i poprzez silny kontrast podkreśli charakter umeblowania. Nie trzeba chyba przekonywać, że doskonale komponuje się on z wyrazistymi i ciemnymi kolorami. Dobrze sprawdza się we wnętrzach przyjaznych naturze, spektakularnie prezentując się w asyście rozmaitej roślinności.

Projektanci polecają go także do minimalistyczno- modernistycznych kompozycji.


Więcej informacji na stronie www.stonemaster.pl