AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNA  /  Warto kupić  /  BULL624 TURBO i JIM.3ESATURBO

30.07.2021

BULL624 TURBO i JIM.3ESATURBO

BULL624 TURBO i JIM.3ESATURBO


 BULL624 TURBO i JIM.3ESATURBO – szybkość i bezpieczeństwo jedynie z marką Beninca.


BULL624 TURBO

najszybszy napęd do bram przesuwnych dostępny na polskim rynku.

BULL624 TURBO

otwiera 2-krotnie szybciej bramę niż pozostałe siłowniki dostępne na polskim rynku. Czas otwarcia bramy 4 metrowej wyposażonej w BULLa624Turbo wynosi 9 sekund, podczas gdy standardowy napęd otwiera ją w 23 sekundy. Centrala siłownika posiada wiele przydatnych funkcji, niedostępnych w produktach konkurencyjnych np.: furtki – czyli częściowego otwarcia bramy, łagodnego startu i zamknięcia bramy, zamknięcia bramy po przecięciu linii fotokomórek, dzięki której użytkownik nie musi pamiętać o zamknięciu bramy po wyjechaniu z posesji, sygnalizacji o stanie bramy, licznika wykonanych cykli i wiele innych.

BULL624TURBO

to maksymalne bezpieczeństwo użytkownika. Wyposażony jest w 2 systemy bezpieczeństwa: enkoder i przeciążenie amperometryczne, zabezpieczający przed zgnieceniem osób, zwierząt, przedmiotów znajdujących się w świetle bramy. W momencie napotkania na przeszkodę siłownik zatrzymuje się i odwraca ruch bramy.

BULL624TURBO

z siłownikiem do bram garażowych JIM.3TURBO tworzą najszybszy i jedyny w swoim rodzaju komplet do bram wjazdowych.

Maksymalna prędkość JIM.3 ESA TURBO wynosi 15,5 m na minutę.  Jednocześnie jako jedyny na rynku ma wbudowany system ESA (patent BENINCA), czyli jest siłownikiem  w klasie energetycznej A+. Pobór energii w stanie spoczynku 8 mA.

Szybkość i bezpieczeństwo jedynie z marką Beninca.

Poznaj całą gamę siłowników TURBO od firmy Beninca. Szczegóły na https://beninca.pl/kategoria-produktu/be-turbo/