AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNA  /  Warto kupić  /  Czysta racjonalność

30.10.2022

Czysta racjonalność

Czysta racjonalność


Powrót do natury to dzisiaj trend. Coraz większe grono konsumentów decyduje się na ekologiczne rozwiązania w domu czy mieszkaniu. Dzięki temu możemy cieszyć się pięknie urządzonym wnętrzem, a przy okazji nie szkodzić otaczającemu nas środowisku. Sprawdź, jakie rozwiązanie możesz zastosować, aby uczynić swoją kuchnię jeszcze bardziej przyjazną naturze.


Woda otacza nas wszędzie, pijemy ją każdego dnia, gotujemy na niej obiady, a rano chętnie sięgamy po kubek kawy czy herbaty. Dlaczego zatem nie zadbać w swoim domu o system filtrujący, który dostarczy świeżą wodę każdego dnia? Nasz portfel na pewno poczuje ulgę, znacznie ograniczymy zużycie plastiku, a na sprzętach AGD wreszcie przestanie osadzać się kamień. Chcesz poznać sekret filtrowanej wody prosto z kranu bez zapachu i posmaku chloru? Poznaj system Flow Comfort od Dafi.

Ekologiczne rozwiązanie do Twojej kuchni

Filtr jest sercem całego zestawu, ponieważ dokładnie oczyszcza wodę. W jego skład wchodzi węgiel aktywny, żywica jonowymienna oraz włóknina polipropylenowa.

Dlaczego to połączenie tak dobrze się sprawdza? Węgiel aktywny sprawia, że woda jest smaczniejsza, przejrzysta, a także niweluje nieprzyjemny zapach chloru. Natomiast żywica redukuje sole wapnia i magnezu, przez to zmiękcza wodę. To również sprawia, że Twoje sprzęty AGD będą chronione przed osadzaniem się kamienia, a czysta i smaczna woda będzie zawsze na wyciągnięcie ręki. System nie usuwa z wody naturalnie występujących minerałów.

Sprawdź, jak to działa

Na pierwszy rzut oka system niczym nie różni się od zwykłego kranu. Filtr oraz jego przyłącze do ujęcia zimnej wody są ukryte pod zlewem. W kranie baterii trójdrożnej znajduje się jednak niestandardowy element, mianowicie ukryty wężyk, który doprowadza wodę przefiltrowaną.
Jeśli nie chcemy wymieniać baterii na nową, możemy postawić na inne rozwiązanie, mianowicie na kran o wiele mniejszych rozmiarów, do montażu nablatowego. Tuż obok baterii, którą już posiadamy w swojej kuchni.

Montaż? To bułka z masłem!

Przyłączenie systemu do instalacji wodnej nie wymaga przeróbek, specjalnych projektów ani dodatkowych narzędzi. Wymiana wkładu filtrującego i regulacja poziomu twardości wody są intuicyjne i łatwe. A kiedy jego użyteczność dobiegnie końca, każdy domownik z powodzeniem poradzi sobie samodzielnie z wymianą filtra na nowy.

System posiada blokadę przed wylaniem wody. Dzięki temu, podczas wymiany nie narobimy bałaganu w kuchni. W zależności od twardości wody, jeden filtr może posłużyć nam nawet przez rok.


Czy to rozwiązanie jest drogie?

Marka Dafi stworzyła produkt na każdą kieszeń. Za swoją misję obrała dostarczanie łatwych w obsłudze urządzeń, które jednocześnie będą wspierać ekologię, ograniczać zużycie plastiku oraz oszczędzać czas i pieniądze. A to wszystko w atrakcyjnej cenie.

Poczuj Flow!

Projektując swoje wymarzone wnętrze, skupiamy się w dużej mierze na aspektach wizualnych. Jednak nawet najlepiej urządzone przestrzenie w końcu się opatrzą, a dobre rozwiązania, które niosą ze sobą komfort i jednocześnie sprzyjają zdrowiu – pozostaną z nami przez lata. System filtrujący wodę Flow Comfort od Dafi jest jednym z takich właśnie patentów na przyszłość. W produkcji filtrów podzlewowych wykorzystane zostały najnowsze, opatentowane technologie.

Gwarantem wysokiej jakości Systemu są atesty i wyniki badań, przeprowadzone przez wewnętrzne i zewnętrzne laboratoria, a także renoma, jaką cieszy się polska marka Dafi, która jest liderem na rynku produktów filtrujących wodę.*

* Marka najczęściej wybierana w kategorii produktów filtrujących wodę, źródło: FORMASTER S.A. na podstawie badania przeprowadzonego przez Publicis Groupe, październik 2021.