AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNA  /  Warto kupić  /  Czytelne oznakowanie! Łatwy wybór w 2014!

13.02.2014

Czytelne oznakowanie! Łatwy wybór w 2014!

Czytelne oznakowanie! Łatwy wybór w 2014!


Nowa systematyka domowych urządzeń wysokociśnieniowych Kärcher!


Kärcher na rok 2014 przygotował prawdziwą rewolucję w oznakowaniu oferty myjek ciśnieniowych do zastosowań domowych. Zmiana służyć ma wygodzie konsumenta, który od stycznia 2014 samodzielnie i bez kłopotu będzie mógł dokonać wyboru odpowiedniego modelu urządzenia bezpośrednio przy półce sklepowej.


Wybór optymalnego do potrzeb urządzenia spośród 4 klas: K2, K4, K5 i K7 umożliwią czytelne grafiki zamieszczone na opakowaniu. Cały zsynchronizowany system ikonek ułatwi zarówno identyfikację potrzeb jak i wybór, optymalnego do potrzeb, urządzenia. Także pod kątem rodzaju czyszczonej powierzchni i czasu jaki klient będzie mógł poświęcić na sprzątanie! W każdej klasie myjek (K2, K4, K5, K7) klient będzie miał dalszy wybór, gdyż linie urządzeń zostały zaprojektowane tak, by spełniały różnorodne wymagania klientów. Wybierając linię Standard, użytkownik ma zagwarantowane to co niezbędne dla mycia wysokociśnieniowego. Linia Compact została zaprojektowana pod kątem wysokiej mobilności, kompaktowych rozmiarów i łatwości przechowywania, linia Premium pod kątem przyjazności obsługi, bogatego wyposażenia i wszechstronności zastosowań. Linia Premium eco!ogic zapewnia pracę z pełną troską o środowisko naturalne.


Już od stycznia 2014 z łatwością każdy wybierze odpowiednią dla siebie klasę (K2, K4, K5 lub K7) i model (standard, compact, premium lub eco!ogic) urządzenia wysokociśnieniowego Kärcher! A wraz z tym wyborem, dostosowane do konkretnie wybranej klasy i modelu urządzenia, wyposażenie do utrzymania czystości wokół domu (zestaw DOM) i do pełnej dbałości o ukochane auto (zestaw SAMOCHÓD).


Customer Oriented Range Execution, w skrócie CORE – z tą nazwą handlową dla nowej systematyki myjek wysokociśnieniowych Kärcher spotkamy się jeszcze nie raz!


Więcej informacji na stronie www.karcher.pl