AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNA  /  Warto kupić  /  Dni Developera oraz Targi mieszkań i domów

25.09.2012

Dni Developera oraz Targi mieszkań i domów

3. Dni Developera oraz Targi mieszkań i domów we Wrocławiu


Wrocław po raz trzeci zamieni się w deweloperską stolicę Polski za sprawą 3. edycji Dni Developera.


Dni Dewelopera to najważniejsza impreza związana z rynkiem nieruchomości na Dolnym Śląsku i jedna z ważniejszych poświęconych tej tematyce w kraju. Tegoroczna edycja odbędzie się 4 i 5 października. W tym czasie zostaną poruszone zagadnienia dotyczące rynku mieszkaniowego w ujęciu makro i mikroekonomicznym. Część konferencji poświęcona zostanie ustawie deweloperskiej, obowiązującej od 29 kwietnia 2012 r. W ramach spotkania odbędzie się także panel dyskusyjny poświęcony temu zagadnieniu. Poruszone będą również tematy związane z polityką mieszkaniową i planami rozwoju Wrocławia.

 

Wśród prelegentów i panelistów konferencji znajdą się m.in.: Minister Piotr Styczeń, przedstawiciele Urzędu Miejskiego Wrocławia, prof. Jacek Łaszek (NBP), Kazimierz Kirejczyk (Reas), a także przedstawiciel PZFD, Jacek Bielecki. Konferencję i panel poprowadzi Ryszard Petru, Przewodniczący Towarzystwa Ekonomistów Polskich.
 

Natomiast 6 i 7 października 2012 r. odbędą się targi mieszkań i domów „Budujemy Wrocław”. Część wydarzenia dedykowana obecnym oraz potencjalnym mieszkańcom stolicy Dolnego Śląska odbędzie się we Wrocławskim Centrum Kongresowym w kompleksie Hali Stulecia. Podczas weekendu zwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z ofertami deweloperów należących do Oddziału PZFD we Wrocławiu, propozycjami banków i instytucji finansowych, a takżeskorzystać z bezpłatnych porad prawników, projektantów wnętrz i ogrodów.

 

Pomysłodawcą i organizatorem przedsięwzięcia jest Polski Związek Firm Deweloperskich - organizacja działająca od 10 lat, skupiająca ponad 100 wiodących firm deweloperskich, reprezentujących ok. 40% produkcji mieszkaniowej. Współorganizatorami wydarzenia są Narodowy Bank Polski oraz Zachodnia Izba Gospodarcza. Wydarzenie organizowane jest pod Honorowym Patronatem Prezydenta Wrocławia.

 

Świat Rezydencji Wnętrz Ogrodów objął imprezę patronatem medialnym.
 

Więcej na stronie organizatora: www.budujemy.wroclaw.pl