AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNA  /  Warto kupić  /  Drewno w designerskim wydaniu

01.04.2015

Drewno w designerskim wydaniu

Drewno w designerskim wydaniu

Schody Nowoczesne - realizacja Panas Schody


Projekt wnętrza jest sztuką. Sztuką właściwego doboru form i struktur, konsekwentnej kreacji wybranego stylu oraz odpowiednich połączeń.


W czasie, gdy klasyka jest wciąż wysoko notowana wśród obowiązujących trendów, firma Panas Ekskluzywne Schody i Podłogi zachęca do designerskiego flirtu z tym z założenia bezpiecznym stylem, proponując ekskluzywną wariację z drewnem i szkłem w roli głównej.


Jeśli oprócz jakości oraz wysokiego standardu cenimy sobie również oryginalność i niebanalne połączenia, ten przejaw projektanckiej odwagi w kreowaniu rozwiązań, z całą pewnością przypadnie nam do gustu. Ciepło ponadczasowego drewna zestawione jest bowiem z chłodną elegancją szklanej faktury. Klasyka łączy się z nowoczesnością, minimalizm kształtu z maksymalizmem wykonania, standardowa konwencja ze świeżością idei. Całość sprawia, że projekt wychodzi poza ramy typowej aranżacji, zamykając kwintesencję luksusu w oryginalnej formie schodów. Tym samym stają się one nie tylko uzupełnieniem, ale głównym elementem wnętrza o stonowanej kolorystyce oraz stylistyce.


Należy jednak pamiętać, że projektancka brawura musi iść w parze z inżynierskim kunsztem. Już sama szklana balustrada stanowi nie lada wyzwanie oraz wymaga konstruktorskiej precyzji. Panas Ekskluzywne Schody i Podłogi zapewnia nie tylko unikalny projekt, ale również najwyższą jakość wykonania. Bezpieczeństwo i pewność właściwej realizacji uzupełniają najlepsze materiały. Pracownia proponuje zestawienie surowego i eleganckiego szkła z jednym z najbardziej ekskluzywnych gatunków drewna – orzechem amerykańskim. Charakteryzuje się ono niesamowicie efektownym zróżnicowaniem barw, od ciemnego brązu aż po fiolet oraz dużą twardością i stabilnością. Drewniany styl prosto z Ameryki Północnej nada wnętrzu wysublimowanego smaku, znakomicie równoważąc chłód szklanych i kruchych balustrad. Jednobelkowa konstrukcja i nietypowe sposoby mocowania, gwarantujące minimum punktów podparcia, uczynią to połączenie jeszcze bardziej spektakularnym.


Pozwól sobie na zabawę konwencją. Łącz nietypowo, unowocześniaj standardy, czerp z dobra klasyki. Spróbuj awangardy, która z firmą Panas Schody i Podłogi, uczyni Twoje wnętrze eklektycznym i designerskim. A wszystko to z zachowaniem dobrego smaku, z delikatnym powiewem ekskluzywnego stylu.