AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNA  /  Warto kupić  /  EKO rozwiązanie do Twojej kuchni

10.10.2022

EKO rozwiązanie do Twojej kuchni

EKO rozwiązanie do Twojej kuchni


Urządzając kuchnię, coraz częściej stawiamy na rozwiązania nie tylko funkcjonalne, ale również przyjazne środowisku. Na szczęście ekologia przestaje już być jedynie modą i staje się nieodłączną częścią stylu życia. Coraz więcej osób pragnie zbliżyć się do natury w świecie, w którym coraz bardziej jesteśmy od niej oddzielani i większość czasu spędzamy w ciągłym biegu na tle betonowych miast. Dlatego stajemy się bardziej eco friendly i czynimy też takimi nasze domy. Sprawdź, na jakie urządzenie postawić, aby uczynić kuchnię bardziej przyjazną naturze.


Coraz więcej osób kładzie nacisk na ograniczenie ilości zużywanego plastiku. Przez to rezygnuje z kupowania wody butelkowanej i wybiera dzbanki oraz butelki filtrujące. Amatorzy picia wody prosto z kranu zachwalają jej zalety, a szczególnie łatwą dostępność. Co zrobić w przypadku, kiedy przeszkadza nam osad w czajniku i posmak oraz zapach chloru kranówki? Z rozwiązaniem tego problemu spieszy Dafi – czołowy polski producent filtrów do wody.

Prosto z kranu smaczna, jak źródlana

System Flow Comfort to inteligentne rozwiązanie do filtrowania wody w domu. Dzięki niemu możemy cieszyć się filtrowaną wodą prosto z kranu. Cała technologia na pierwszy rzut oka jest niewidoczna, ponieważ została ukryta pod zlewem. Dzięki temu system sprawdzi się również w małych kuchniach, ponieważ nie potrzebuje dużo miejsca. Jego montaż jest również bardzo łatwy. Do wyboru są dwa warianty:

  1. Bateria trójdrożna – w jednym kranie przystosowanym do wody ciepłej i zimnej ukryty jest wężyk, który doprowadza również wodę przefiltrowaną.

  2. Drugim rozwiązaniem jest dodatkowy kran o małym rozmiarze do montażu obok baterii, którą już posiadamy w kuchni.

Na straży czystej wody

System Dafi Flow Comfort został sprawdzony laboratoryjnie pod względem skuteczności i bezpieczeństwa. Użyte w nim surowce dają gwarancję, że niepożądane substancje zostaną skutecznie usunięte. Nikt raczej nie przepada za zapachem, a tym bardziej posmakiem chloru…

System Flow Comfort Dafi, dzięki blokowi węglowemu skutecznie go redukuje. Żywica jonowymienna zawarta w filtrze sprawia, że to również idealne rozwiązanie dla osób, które na co dzień korzystają z czajników, ekspresów do kawy czy żelazek. W filtrze zawarte są złoża zmiękczające wodę, które redukują nadmiar soli wapnia i magnezu tworzących kamień kotłowy.

Cena nie nadszarpnie Twojego budżetu
 

Przyjęło się, że stacjonarne systemy filtrujące kojarzą się z wysoką ceną i skomplikowanym montażem, który często wymaga zatrudnienia odpowiedniego specjalisty. A kiedy system już mamy, po dłuższym czasie użytkowania czeka nas z kolei mozolna wymiana filtra. Na samą myśl o takim przedsięwzięciu chcemy zrezygnować, ale… Marka Dafi zmienia ten schemat.

Misją firmy jest dostarczanie urządzeń wysokiej jakości nie tylko w atrakcyjnej cenie, ale również łatwych w montażu. Firma Formaster, właściciel marki Dafi, przeanalizowała rynek i dostępne na nim urządzenia tego typu, a następnie zaprojektowała i wyprodukowała (w 100% w Polsce) urządzenie, które wpisuje się w potrzeby dzisiejszych konsumentów. Filtr Dafi jest na tyle wydajny i skuteczny, że cena, jaką dotąd płaciliśmy za kupowanie wody w zgrzewkach oraz czas i wysiłek, jaki temu poświęcaliśmy stanie się dla nas zbędnym absurdem.

Możesz tylko zyskać

Oto paleta korzyści, które otrzymujesz, dzięki Systemowi Flow Comfort Dafi:

  1. Intuicyjny montaż.

  2. Oszczędność pieniędzy.

  3. Ograniczenie zużycia plastiku.

  4. Kompaktowy rozmiar.

  5. Wygodny i szybki sposób wymiany filtra.

  6. Regulacja twardości wody.

  7. Zabezpieczenie przed wylaniem wody – system nie przecieka podczas wymiany filtra.

  8. Ochrona sprzętów AGD przed osadzaniem kamienia.