AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNA  /  Warto kupić  /  Elfa – nasz dom

01.10.2015

Elfa – nasz dom

Elfa – nasz dom


Nie ma nic przyjemniejszego niż zorganizowana przestrzeń w domu. Kiedy wszystko jest na swoim miejscu, możemy zająć się tym, co nas cieszy, z tymi, których kochamy. Witamy w naszym świecie, gdzie wszystko jest uporządkowane.


Od ponad 65 lat opracowujemy, produkujemy i dostarczamy Państwu rozwiązania w zakresie przechowywania. Na przechowywaniu znamy się jak nikt inny, chętnie więc podzielimy się naszą wiedzą! Przez lata produkty Elfa były wielokrotnie kopiowane, co tylko dowodzi, że nasza marka cieszy się wielkim powodzeniem i szacunkiem. Ale oryginał jest tylko jeden – Elfa! Już w latach 50 poprzedniego stulecia wyprodukowaliśmy nasz pierwszy kosz. Dzisiaj posiadamy w ofercie ponad 500 produktów, które razem dają nieskończone możliwości przechowywania.

Przedpokój

…gościnny i funkcjonalny przedpokój nigdy nie wychodzi z mody. Nasz inteligentny i funkcjonalny system ułatwia doskonałe zagospodarowanie tej przestrzeni, w której wszystko jest na swoim miejscu. A jeśli zechcesz ukryć to wszystko, wstaw tylko drzwi przesuwne według swojego gustu, a dopełnią one całości.

Garderoba

Każdy z nas ma inne potrzeby dlatego oferujemy tak wiele różnych rozwiązań do sypialni. Wymarzona garderoba nie tylko ułatwia życie, ale również sprawia, że Twoja sypialnia jest bardziej komfortowa, luksusowa i przestronna. Twoja garderoba powinna odpowiadać Twojemu trybowi życia

w najdrobniejszym szczególe. Gdy dostosujesz cały wystrój do swoich szczególnych potrzeb, Twoja

garderoba stanie się czymś znacznie więcej niż tylko pomieszczeniem do przebierania się. Będzie odzwierciedlać Ciebie i Twoją osobowość.

Salon

Zapewnij sobie przestrzeń do życia żeby twój salon stał się Twoim ulubionym miejscem. Przy pomocy naszego inteligentnego systemu przechowywania Twoje rzeczy zajmą mniej miejsca i dzięki temu powstanie więcej przestrzeni do zabawy i spotkań z przyjaciółmi.

Kuchnia

Kuchnia ze smakiem kojarzy się z wyśmienitymi potrawami. Stwórz przestrzeń i nadaj swojej kuchni osobisty styl montując w niej otwarte półki na kolekcję Twojej najlepszej porcelany. Całą resztę można z łatwością schować za eleganckimi przesuwnymi drzwiami.

Domowe biuro

Mniej rozglądania się za długopisami i kartkami i masz więcej czasu na sprawy ważne. Wybierz nasze specjalne płytkie półeczki, aby stworzyć idealne miejsce do przechowywania nad twoim biurkiem. Użyj haczyków i pudełek, aby stworzyć funkcjonalne domowe biuro z pomysłem i mieć wszystko czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Pokój dziecięcy

Pożyczamy tylko na chwilkę ponieważ przechowywanie w pokoju dziecięcym zmienia się nieustannie. Super elastyczny system przechowywania jest najlepszym rozwiązaniem. Kiedy można zmieniać położenie haczyków i półek wraz ze wzrostem dziecka, łatwiej jest dostosować się do jego zmieniających się potrzeb.

Garaż i ogród

Miejsce, w którym pasje przyjmują takie rozmiary że przestają się mieścić. Jeżeli czujesz, że nadszedł czas, aby posprzątać podłogę w garażu albo pozbyć się twórczego bałaganu i stworzyć

przestrzeń, możesz nam powierzyć to zadanie. Zaproponujemy Ci praktyczne i jednocześnie efektowne rozwiązanie, którego potrzebujesz. Jeśli twoja pasja ogrodnicza nie mieści się już nigdzie, to jest czas, aby wszystko poukładać na swoich miejscach. Z Elfa Utility wszystkie narzędzia, nasiona i drobiazgi znajdą swoje miejsce.

Pralnia

Zapomnij o praniu w bałaganie. Kiedy zorganizujesz pralnię, w której znajdą się półki/kosze, kosze materiałowe do przechowywania oraz sprytny system koszy wysuwnych, to praca stanie się o wiele przyjemniejsza.

Drzwi przesuwne

Jako eleganckie wykończenie Twojej przestrzeni Elfa proponuje drzwi przesuwne. Oferujemy wybór wielu wypełnień i profili drzwi, które będą pasowały do wszystkich pomieszczeń i zadowolą wszystkie gusta. Wystarczy tylko powiedzieć tak i zdecydować się, co najlepiej wyraża twoje uczucia i spełnia Twoje wymogi.

Więcej na www.elfa.com