AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNA  /  Warto kupić  /  Idealny klimat dla Twojego wina

07.09.2012

Idealny klimat dla Twojego wina

Idealny klimat dla Twojego wina


Chłodziarki marki Liebherr zadbają o stworzenie doskonałych warunków do przechowywania tak szlachetnego trunku jakim jest wino.


Chłodziarka do wina WKt 4552 z serii GrandCru oferuje podobne warunki do tych, jakie panują w piwnicach przeznaczonych do win. Jest optymalnie przystosowana do składowania wina wymagającego długiego okresu dojrzewania i umożliwia gromadzenie wina w temperaturze idealnej do spożycia.

 

Temperaturę we wnętrzu chłodziarki można regulować w zakresie od +5°C do +20°C, w zależności od bieżących potrzeb. Precyzyjne sterowanie elektroniczne pozwala na utrzymywanie wybranej temperatury, wyświetlanej na cyfrowym wskaźniku MagicEye. Urządzenie posiada także zabezpieczenie przed dziećmi oraz alarm w przypadku pozostawienia otwartych drzwi, co zapobiega nieplanowanemu wzrostowi lub spadkowi temperatury.

 

Filtr z węgla aktywowanego i obiegowy system chłodzenia gwarantują nieustanny dopływ świeżego powietrza do jej wnętrza. Przyciemniane szkło izolacyjne w drzwiach urządzenia zabezpieczona szkodliwymi promieniami ultrafioletowymi. O regulację wilgotności powietrza dba zamontowany we wnętrzu wentylator.

 

W chłodziarce można zmieścić nawet 201 butelek wina na stabilnych półek wykonanych ręcznie z drewna. Można je ustawiać na wybranej wysokości, w zależności od potrzeb. Wewnątrz chłodziarki znajduje się także oświetlenie LED z możliwością dowolnego włączania i wyłączania. Dzięki wytwarzaniu niewielkiej ilości ciepła, oświetlenie to pozwala na bezpieczne podświetlanie win nawet przez dłuższy okres.

 

Więcej o tym produkcie na stronie: www.aged.com.pl