AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNA  /  Warto kupić  /  Inteligentna przejściówka FIBARO Wall Plug

09.09.2013

Inteligentna przejściówka FIBARO Wall Plug

Inteligentna przejściówka FIBARO Wall Plug

Fot. Fibaro


FIBARO Wall Plug to najlepiej zaprojektowany produkt!


FIBARO Wall Plug to miniaturowa przejściówka typu plug&play. Nie wymaga montowania czegokolwiek w gniazdku czy ingerowania w obwody instalacji elektrycznej – by z niej korzystać wystarczy włożyć ją do kontaktu i podłączyć wybrany sprzęt. W ten prosty sposób zyskujemy możliwość mierzenia bieżącego poboru energii podłączonego do niej urządzenia – w zależności od aktualnego poziomu zużycia prądu wbudowany kryształowy pierścień LED-owy zmienia barwę. FIBARO Wall Plug współpracuje z bezprzewodowym systemem inteligencji budynkowej FIBARO, a także ze wszystkimi urządzeniami innych producentów pracującymi w standardzie Z-Wave. Dzięki temu, że nie wymaga skomplikowanej instalacji pozwala na samodzielne poszerzanie funkcjonalności mądrego domu bez konieczności przeprowadzania remontów czy wzywania fachowców. Wybranymi urządzeniami podłączonymi bezpośrednio do FIBARO Wall Plug możemy sterować bezprzewodowo za pośrednictwem komputera lub smartfona.

FIBARO Wall Plug została zakwalifikowana do finału konkursu Dobry Wzór na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi na polskim rynku. To już 20. edycja tego wydarzenia organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Dobry Wzór jest jedynym w Polsce konkursem, który profesjonalnie ocenia poziom i jakość designu produktów i usług obecnych na naszym rynku. Patronuje mu Ministerstwo Gospodarki. Przejściówka FIBARO Wall Plug została do niego zakwalifikowana w kategorii „Strefa domu” i o zwycięstwo będzie walczyć z produktami takich marek, jak BMW, Franke, Samsung, Skoda Auto czy Velux. – Cieszymy się, że eksperci Instytutu Wzornictwa Przemysłowego docenili wysoką jakość i walory estetyczne stworzonego przez naszą firmę Wall Plug. Obecność w gronie finalistów to dla nas duże wyróżnienie, ponieważ potwierdza, że oferowane przez nas produkty są nie tylko funkcjonalne, ale też spełniają najwyższe standardy wzornictwa – mówi Maciej Fiedler, prezes zarządu Fibar Group, producenta bezprzewodowego systemu inteligencji budynkowej FIBARO.
Uroczysta Gala konkursu Dobry Wzór odbędzie się 24 października 2013 r. w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie. Tego dnia zaplanowano także wernisaż wystawy pokonkursowej, w ramach której do 8 grudnia 2013 r. w IWP będą prezentowane wszystkie zakwalifikowane do finału produkty i usługi.


Więcej informacji na stronie: www.fibaro.com