AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNA  /  Warto kupić  /  Jedz zdrowiej – lodówka z systemem antybakteryjnym

17.09.2020

Jedz zdrowiej – lodówka z systemem antybakteryjnym

Jedz zdrowiej – lodówka z systemem antybakteryjnym


Przechowywane w lodówce produkty mają różne wymagania, lubią inne temperatury czy wilgotność powietrza. Dodatkowo, w czasach, gdy najbezpieczniej jest zostać w domu, możliwość dłuższego przechowywania świeżej żywności stało się bardziej istotne niż kiedykolwiek wcześniej.


Marka Haier wprowadziła na polski rynek doskonałą chłodziarko – zamrażarkę HB18FGSAAA, wyposażoną w innowacyjne technologie Fresher Tech®. Dzięki niemu sezonowe owoce dłużej pozostają smaczne, a ryby są świeże i bezpieczne do spożycia. Dodatkowo, lodówka posiada funkcję szybkiego chłodzenia, a także utrzymywania odpowiedniego poziomu wilgoci - to jednak nie wszystko!

Świeżość pod kontrolą

Wiedząc jak ważną rolę w diecie domowników pełnią warzywa i owoce, specjaliści marki Haier, wyposażyli chłodziarkę w strefę MoistZone. Zapewnia ona przechowywanie produktów w optymalnej dla nich wilgotności wynoszącej 90% oraz dba o odpowiednią cyrkulację chłodnego powietrza, a DryZone przeznaczona jest dla takich produktów jak mięso, wędliny i nabiał. Z kolei Fresher Pad to specjalna aluminiowa taca przyspieszająca proces zamrażania, zapobiegająca podwyższeniu temperatury znajdujących się w lodówce produktów, po dołożeniu do niej nowych.

Dostępne w lodówce strefy to gwarancja świeżości i utrzymania wysokiej jakości produktów. Zalety nowoczesnych i innowacyjnych technologii dostępnych w modelu to m.in.: zmniejszenie wydatków i zużycia energii, ograniczenie marnowania żywotności, a także możliwość robienia większych i rzadszych zakupów.

W trosce o zdrowie

Pamiętajmy, że lodówka to urządzenie narażone na rozwój bakterii, spowodowane na przykład niewłaściwą temperaturą przechowywania lub brakiem higieny. Niewątpliwą zaletą lodówki HB18FGSAAA marki Haier jest unikalna technologia ABT® (Anti-Bacterial Technology), która wykorzystuje światło ultrafioletowe do ochrony przed namnażaniem się bakterii wewnątrz urządzenia. Pomaga to w zachowaniu smaku żywności i poprawia higienę, co ma wpływ na zdrowie całej rodziny. Dodatkowo, innowacyjną technologia Total No Frost chroni urządzenie przed osadzaniem się lodu i szronu. Specjalna osłona „Fresher Shield” nie dopuszcza do przedostawania się ciepłego powietrza do zamrażarki podczas ciągłego procesu odszraniania, co chroni zamrożoną żywność i zapobiega niepotrzebnym stratom energii.

Pojemność lodówki wynosi aż 508 litrów, a przestrzeń wewnątrz została rozplanowana tak, aby zmieściło się tam naprawdę wszystko, czego potrzebujesz. Zawartość półek oświetli tylne oświetlenie diodowe. Mniejsze zużycie prądu i cichą pracę zapewnia innowacyjne rozwiązanie technologiczne sprężarek Dual Inverter. Lodówka Haier HB18FGSAAA dostępna jest w sieci sklepów Media Expert.

Więcej informacji: www.haier-europe.com/pl_PL/web/pl