AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNA  /  Warto kupić  /  Kaskady Aquatec - prysznic jak rajski wodospad

28.05.2021

Kaskady Aquatec - prysznic jak rajski wodospad

Kaskady Aquatec - prysznic jak rajski wodospad


 Najwyższa jakość podzespołów, wieloletnie doświadczenie oraz dbałość o szczegóły sprawiają, że deszczownice naścienne, kolumny i panele prysznicowe Aquatec dostarczają użytkownikom strumienie radości w ich własnych domach. Produkty Aquatec zmieniają zwyczajne domowe łazienki w prawdziwe sanktuaria codziennego SPA.


 Nie ma znaczenia, czy dysponujemy niewielką łazienką czy przestronnym pokojem kąpielowym. Nieważne czy chcemy zamontować deszczownicę na ścianie, na suficie, w narożniku, przy wannie, czy może w kabinie prysznicowej lub zaaranżowanej wnęce przestrzeni prysznica. Dzięki produktom Aquatec każde z tych rozwiązań zapewni domownikom satysfakcję i zmysłowe orzeźwienie, dbając o zdrowie i dobre samopoczucie. Będzie też funkcjonalne i wysoce estetyczne, a do tego nie wymaga remontu i kosztownych przeróbek instalacji, ponieważ wiele rozwiązań marki Aquatec dedykowanych jest do montażu w miejscach po bateriach prysznicowych. Do takich produktów należą między innymi deszczownie ze strumieniami kaskadowymi.

Rajski strumień wodospadu w Twojej łazience

Dzięki kaskadom Aquatec poczujesz się jakbyś brał prysznic w strumieniach wodospadu. Swobodnie opadający pod wpływem grawitacji, płaski i rozłożysty strumień wody jest niczym potok, którego energia koncentruje się w miejscu uderzenia, by następnie rozejść się falą, niosącą moc uwolnioną czystymi siłami natury. Teraz możesz doświadczać tych wyjątkowych właściwości we własnej łazience każdego dnia, kiedy tylko zapragniesz chwili odprężenia czy ucieczki od codzienności. Strumień kaskady pod prysznicem pozwala pozbyć się napięć i stresu, przynosi ulgę i odprężenie.

Wylewki kaskadowe to również bardzo praktyczne rozwiązanie. Umożliwiają kąpiel bez moczenia włosów, a do tego są bardzo ekonomiczne. Testy wykazały, że kaskady Aquatec zużywają mniej wody niż większość baterii prysznicowych. W zdecydowanej większości modeli polskiej marki zużycie wody utrzymuje się w wartościach przepływów odpowiadających najbardziej oszczędnym i ekonomicznym bateriom z klasy Z.

Wybieramy kaskadę do łazienki

Jaką kaskadę wybrać i na jakim etapie budowy czy remontu łazienki powinniśmy podjąć decyzję?

Aquatec w swojej ofercie ma wiele różnych modeli kaskad, wśród których możemy wyróżnić dwa rodzaje:

- ścienne, które mogą być montowane podtynkowo i natynkowo,

- sufitowe, gdzie kaskada stanowi jeden z dwóch lub więcej strumieni deszczownicy i może być dodatkowo wzbogacona oświetleniem LED.

Tak szeroka oferta pozwala dobrać optymalne rozwiązanie na każdym etapie urządzania łazienki. Nawet gdy remont mamy już dawno za sobą, możemy uzupełnić wyposażenie o kaskadę. W tej sytuacji najlepiej sprawdzą się deszczownice naścienne Aquatec Smart oraz Square, przystosowane do montażu w miejscu po baterii prysznicowej, zarówno w kabinie jak i nad wanną. W przypadku montażu nad wanną Aquatec wyposaży deszczownicę w dodatkową wylewkę do napełniania wanny. Ponadto oprócz kaskady deszczownice naścienne Aquatec Smart i Square oferują także strumień tropikalnego deszczu. Dodatkowo deszczownica Smart występuje również w wersji z wykończeniem w drewnie teakowym – naturalna barwa i usłojenie drewna nadadzą łazience wyjątkowy charakter.

Aquatec - najwyższa jakość

Aquatec to marka należąca do Arcus Design & Production – polskiego producenta systemów prysznicowych. Obecnie to jedyny w kraju producent deszczownic naściennych, kolumn i paneli prysznicowych z produkcją, niezmiennie realizowaną w Polsce. Firma może pochwalić się współpracą z najlepszymi producentami i dostawcami OEM – czołowymi, innowacyjnymi, europejskimi firmami dostarczającymi części, komponenty i podzespoły do produkcji dla wielu renomowanych światowych marek armatury łazienkowej.