AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNA  /  Warto kupić  /  Komfort bez „efektu falowania”

20.02.2014

Komfort bez „efektu falowania”

Komfort bez „efektu falowania”


Idealne podparcie naszych pleców podczas snu i brak „efektu falowania” - materac Zeus firmy Janpol idealnie sprawdzi się u osób mających problemy z kręgosłupem i komfortem podczas snu.


Siedzący tryb życia, nieprawidłowa postawa ciała i za mała dawka ruchu to główne przyczyny problemów z kręgosłupem. Nie wszystkie czynniki da się całkowicie wyeliminować, ale można zainwestować w dobrej jakości materac. Pozwoli on na odpoczynek kręgosłupa podczas snu i zniwelowanie skutków niewłaściwego trybu życia. Rehabilitacyjny materac Zeus to produkt najwyższej klasy, który zapewnia odpowiednie podparcie dla pleców umożliwiając przy tym zdrowy i komfortowy sen. Docenią go osoby, które preferują materace o wysokim stopniu twardości.


Wkład wykonany z lateksu doskonale pochłania wilgoć i eliminuje tzw. „efekt falowania”, co oznacza, że jedna osoba nie odczuwa ruchów drugiej. Dodatkowa warstwa z końskiego włosia powstrzymuje rozwój baterii i alergenów. Za sprawą dwustronnego pokrowca materac jest uniwersalny. Bawełna zapewnia uczucie chłodu w ciepłe dni, natomiast wełna owcza ogrzewa w czasie zimy.


Cena: od 1059 zł

Fabryka Materacy Janpol, www.janpol.pl