AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNA  /  Warto kupić  /  Kostki brukowe retro

06.09.2012

Kostki brukowe retro

Kostki brukowe retro


Napoli i Country to dwie kolekcje kostek brukowych marki Polbruk, które idealnie wkomponują się w koncepcję ogrodów stylizowanych


Kostki brukowe Polbruk Napoli i Polbruk Country nie tylko łączy funkcjonalność i atrakcyjny wygląd, ale też ważna wspólna cecha – nadszarpnięte zębem czasu brzegi, imitujące wyglądem stare cegły. Dzięki specjalnemu zabiegowi postarzania, obijane kostki brukowe z pewnością będą odpowiadać wymogom stylu retro, wnosząc do ogrodu powiew dawnych lat. Co ważne, wszystkie elementy występują w wersji bez fazy, co pozwala na uzyskanie bardzo równej powierzchni.

Kostka Napoli dostępna jest w trzech wymiarach – 7 x 14 cm, 14 x 14 cm, 21 x 14 cm, a Country w rozmiarach 14 x 14 cm oraz 21 x 14 cm.
 

Polbruk Napoli oraz Polbruk Country można wykorzystywać do budowania schodków, murków, kwietników, podstawy siedzisk, czy też obudowy grilla lub innych ogrodowych akcesoriów. Pełne wybarwienie każdego elementu sprawia, że melanżowa kolorystyka (amber, alpen i tajga) Polbruk Country oraz Polbruk Napoli, a w przypadku tej drugiej również jednolite barwy (grafit, czerwień, oliwka i brąz), są widoczne z każdej strony kostki, niezależnie od jej ułożenia.

 

POLBRUK NAPOLI:

Grubość: 8cm

Wymiary: 7 x 14 cm,14 x 14 cm, 21 x 14 cm

Cena brutto: 87,33 – 92,25 zł/m²

 

POLBRUK COUNTRY:

Grubość: 6 cm

Wymiary:14 x 14 cm, 21 x 14 cm

Cena brutto: 87,33 zł/m²

 

Więcej na stronie producenta: www.polbruk.pl