AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNA  /  Warto kupić  /  Lodówka na miarę czasów

04.09.2021

Lodówka na miarę czasów

Lodówka na miarę czasów


 Przechowywane w lodówce produkty mają różne wymagania, lubią inne temperatury czy wilgotność powietrza. Dodatkowo, w czasach, gdy najbezpieczniej jest zostać w domu, możliwość dłuższego przechowywania świeżej żywności stało się bardziej istotne niż kiedykolwiek wcześniej.


Marka Haier wprowadziła na polski rynek doskonałą chłodziarko – zamrażarkę A3FE742CGWJ, wyposażoną w innowacyjne technologie Fresher Tech®. Strefa MyZone umożliwia łatwe dostosowanie temperatury (od -3°C do +5°C) w zależności od tego, jakie produkty żywnościowe mają w niej być przechowywane. Dostępne opcje obejmują ustawienia przystosowane do przechowywania warzyw i owoców, mięsa i serów, produktów przeznaczonych do rozmrożenia, owoców morza czy artykułów do szybkiego schłodzenia.

Świeżość pod kontrolą

Wiedząc jak ważną rolę w diecie domowników pełnią warzywa i owoce, specjaliści marki Haier, wyposażyli chłodziarkę w Strefę Humidity Zone. Zapewnia ona przechowywanie owoców i warzyw w optymalnej dla nich wilgotności wynoszącej 90% oraz dba o odpowiednią cyrkulację chłodnego powietrza. Ta innowacja spod znaku Fresher Tech® nie tylko przedłuża przydatność do spożycia produktów, ale także pozwala zatrzymać w nich aromaty i składniki odżywcze.

Dodatkową niespodzianką jest specjalnie wydzielona komora Instant Cool Box, pozwalająca na szybkie obniżenie temperatury w celu schłodzenia napojów lub produktów spożywczych przed ich podaniem. Po upływie około 30 minut komora automatycznie wraca do normalnej temperatury (od 0°C do 5°C).

Dostępne w lodówce strefy to gwarancja świeżości i utrzymania wysokiej jakości produktów. Zalety nowoczesnych i innowacyjnych technologii dostępnych w modelu A3FE742CGWJ to m.in.: zmniejszenie wydatków i zużycia energii, ograniczenie marnowania żywotności, a także możliwość robienia większych i rzadszych zakupów.

W służbie zdrowia

Pamiętajmy, że lodówka to urządzenie narażone na rozwój bakterii, spowodowane na przykład niewłaściwą temperaturą przechowywania lub brakiem higieny. Niewątpliwą zaletą lodówki marki Haier jest unikalna technologia ABT® (Anti-Bacterial Technology), która wykorzystuje światło ultrafioletowe do ochrony przed namnażaniem się bakterii wewnątrz urządzenia. Pomaga to w zachowaniu smaku żywności i poprawia higienę, co ma wpływ na zdrowie całej rodziny. Dodatkowo, innowacyjną technologia Total No Frost chroni urządzenie przed osadzaniem się lodu i szronu. Ciepłe powietrze nie przedostaje się do zamrażarki podczas ciągłego procesu odszraniania, co zabezpiecza zamrożoną żywność i zapobiega stratom energii.

Funkcja i design

Estetyczne, szklane wykończenie drzwi nadaje lodówce elegancki charakter, a szklane elementy pomagają w utrzymaniu czystości urządzenia. Pojemność lodówki wynosi 307 litrów, a przestrzeń wewnątrz została rozplanowana tak, aby zmieściło się tam naprawdę wszystko, czego potrzebujesz. Zawartość półek oświetli tylne oświetlenie diodowe. Lodówka Haier A3FE742CGWJ ma szerokość 70 cm i wysokość 190.5 cm. Model należy do klasy energetycznej A+++ (-40%). Mniejsze zużycie prądu i cichą pracę zapewnia innowacyjne rozwiązanie technologiczne sprężarek Dual Inverter. Lodówka Haier A3FE742CGWJ dostępna jest w sieci sklepów Media Expert.

Więcej informacji: www.haier-europe.com