AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNA  /  Warto kupić  /  Luksusowe rozwiązanie – telewizor w zabudowie kuchennej

09.06.2018

Luksusowe rozwiązanie – telewizor w zabudowie kuchennej

Luksusowe rozwiązanie – telewizor w zabudowie kuchennej


Telewizor do zabudowy SK-215A11 to wyjątkowe wyposażenie każdej kuchni. Zaopatrzony w zaawansowaną technologię, stanowi połączenie najlepszych parametrów technicznych z eleganckim designem.


 

Przód tego niezwykłego telewizora kuchennego pokryty jest szkłem hartowanym. Sensoryczną klawiaturę umieszczono w czarnej oprawie. Z kolei lekka obudowa z tworzywa sztucznego gwarantuje niewielką wagę urządzenia. Matryca LCD z rozdzielczością FULL HD wyposażona jest w podświetlenie LED i oferuje jasność na poziomie 250 cd/m². Urządzenie dodatkowo wyposażone jest w port USB, złącze HDMI i tunery DVB-T/T2/C/S2.

Doskonała kombinacja nowoczesnej optyki i wysokiej funkcjonalności przekonuje swoim stylowym wyglądem oraz łatwą obsługą. Dużym atutem telewizora pod zabudowę kuchenną są wbudowane aż 3 dekodery do różnych rodzajów telewizji: cyfrowej naziemnej, satelitarnej i kablowej. Nie trzeba podłączać żadnych dodatkowych dekoderów, dzięki czemu można zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale też miejsce i uniknąć zbędnego kłopotu.

Szkło hartowane znajdujące się na matrycy telewizora zapewnia ochronę przed mniejszymi uszkodzeniami. Można je także bezproblemowo czyścić z kurzu czy zabrudzeń, tak jak pozostałe elementy kuchenne.

Telewizor do zabudowy w kuchni można użytkować stosując opcjonalne uchwyty, których instalacja przebiega bezproblemowo. Jest to zaleta, która umożliwia utrzymanie całej zabudowy kuchennej w jednolitej koncepcji.

CITYBOARD EAST EUROPE

www.telewizordozabudowy.pl