AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNA  /  Warto kupić  /  Mali pomocnicy Kärcher w porządkach domowych na święta

05.12.2014

Mali pomocnicy Kärcher w porządkach domowych na święta

Mali pomocnicy Kärcher w porządkach domowych na święta


Coraz mniej mamy czasu na domowe porządki.


I to nie tylko na te gruntowne, ale także na codzienną dbałość o schludny wygląd mieszkania. Aby ułatwić i przyspieszyć te czynności, Kärcher wprowadził na rynek urządzenia, które w praktyczny i szybki sposób wykorzystuje się w sprzątaniu.

 

Myjka do czyszczenia okien WV 50 Plus to urządzenie, które nie tylko skraca czas pracy ale również gwarantuje komfort mycia okien. Urządzenie przeznaczone jest do mycia wszelkiego rodzaju powierzchni szklanych. Myjka zbiera brudną wodę nie pozostawiając żadnych plam ani smug. Doskonale usuwa m.in. tłuszcz, zabrudzenia atmosferyczne, kurz, a nawet osad z dymu papierosowego. Myjka wyposażona w litowo-jonową baterię jest bardzo lekka (700 g) i wygodna w użytkowaniu. W pełni naładowana bateria WV 50 pozwala na umycie do 30 m² powierzchni, co odpowiada 10-15 oknom. Praca WV 50 Plus należy do jednych z przyjemniejszych i skuteczniejszych jak również ekologicznych czynności domowych porządków. Teraz w zestawie ze ssawką, z padem z mikrofibry oraz środkiem czyszczącym RM 500 (500 ml).

 

Urządzeniem, które gruntownie czyści za pomocą pary wodnej jest nowa parownica SC 1. Gorąca para penetruje szczeliny pomiędzy brudem, a powierzchnią skutecznie usuwając nawet uporczywe zabrudzenia i sprawiając, że wyczyszczona powierzchnia jest higienicznie czysta. Parownica S.C. 1 czyści różnorodne wodoodporne powierzchnie, dezynfekując jednocześnie całą powierzchnię. Dzięki temu można także usuwać osady z kranów, luster czy okien. Wszystko bez konieczności stosowania środków chemicznych. Dodatkowo ergonomiczny kształt, zredukowana waga (1,5 kg) oraz krótki czas nagrzewania (3 minuty) sprawiają, że parownica jest łatwa i wygodna w obsłudze w codziennych porządkach.

Do codziennych porządków w miejsce odkurzacza idealnie nadaje się szczotka akumulatorowa K 55 plus. Urządzenie przeznaczone do zbierania suchych śmieci z podłóg twardych oraz wykładzin. Szczególnie polecane właścicielom zwierząt, gdyż z łatwością usuwa ich sierść. Pracuje znacznie ciszej niż odkurzacz, niej jest ograniczana przez żaden kabel, wyjątkowo przydatna w momencie, gdy nie ma czasu na przeprowadzenie gruntownych porządków. Na wyposażeniu posiada ładowarkę i akumulator. Można ją zaczepić w naściennym uchwycie, dzięki czemu praktycznie nie zajmuje miejsca podczas przechowywania. Niska głowica pozwala bez trudu zbierać śmieci pod meblami, a teleskopowy uchwyt umożliwia dopasowanie jego długości odpowiednio do wzrostu osoby obsługującej.

 

Przy małych remontach z kolei idealnie sprawdza się najmniejszy pochłaniacz pyłu DDC 50. Jest to urządzenie, które w praktyczny sposób ułatwia pracę domowym majsterkowiczom ograniczając prace związane z późniejszym porządkowaniem. Mianowicie pochłania cały pył, który powstaje podczas wiercenia wiertarką. Urządzenie DDC 50 można stosować go z każdym typem wiertarki (maks. wielkość wiertła: 10 mm). Jest więc wystarczająca do wywiercenia 10 otworów o średnicy 6 mm.

Więcej na Kärcher