AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNA  /  Warto kupić  /  Monaco i Mohito - meble ogrodowe i na taras

11.04.2018

Monaco i Mohito - meble ogrodowe i na taras

Monaco i Mohito - meble ogrodowe i na taras


1.Meble ogrodowe » MONACO

MONACO to klasyczny i zarazem nowoczesny zestaw mebli do prawdziwego wypoczynku... w domu, ogrodzie zimowym lub na zadaszonym tarasie. Wybór artykułów umożliwia indywidualną aranżację tarasu lub oranżerii. Komfort fotela, 2 i 3 osobowej sofy zapewniają bardzo wygodne poduchy. Drewniane stelaże wykonane są z litego drewna - robinii (akacja). Pokrowce poduch są ściągalne do prania. Model MONACO otrzymał w 2003 roku nagrodę MEBLE PLUS "Produkt Roku 2003" za komfort, elegancję, funkcjonalność i bogactwo mebli w zestawie; za możliwość stworzenia salonu na tarasie, pod zadaszeniem.

Promocyjna cena zestawu MONACO ; 6485.00 zł


2. NOWOŚĆ -Meble ogrodowe » MOHITO

MOHITO - model o nowoczesnym designe. Przyciągająca wzrok konstrukcja wraz z innowacyjnym połączeniem wysokiej jakości materiałów spełni największe oczekiwania wymagającego klienta. Meble wykonane są z odpornego na zmienne warunki atmosferyczne drewna Robinii oraz lekkiego a zarazem bardzo wytrzymałego metalu, jakim jest aluminium. Materiały te są doskonałym połączeniem do produkcji mebli ogrodowych. Komfort wypoczynku na meblach MOHITO podnoszą ekskluzywne i dobrze zaprojektowane poduchy.
W grupie MOHITO oferujemy kilka artykułów: krzesło bez podłokietnika, krzesło z prawą bądź lewą półką, narożnik oraz stolik. Z tych artykułów, można dowolnie stworzyć swoją oazę wypoczynku, dostosować do swojego tarasu, patio czy też zaaranżować swoje miejsce wypoczynku w ogrodzie. Pozostawiamy Państwu tym samym możliwość indywidualnej aranżacji. Meble dostarczane są w stanie zmontowanym, nie wymagają montażu!

hastegarden.pl