AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNA  /  Warto kupić  /  Nowa kolekcja baterii kuchennych i łazienkowych Oras Inspera

04.12.2018

Nowa kolekcja baterii kuchennych i łazienkowych Oras Inspera

Nowa kolekcja baterii kuchennych i łazienkowych Oras Inspera


Różnią się wymiarami, kształtem i stopniami komfortu obsługi, a łączy ich najwyższa funkcjonalność i nienaganna estetyka wpisująca się w najnowsze trendy wnętrzarskie. Mowa o nowej kolekcji baterii łazienkowych i kuchennych Oras Inspera, dzięki którym nie musimy już iść na kompromis i możemy cieszyć się urządzeniami wyposażonymi w innowacyjną technologię i charakteryzującymi się unikatowym wzornictwem jednocześnie.


W skład nowej kolekcji wchodzi aż ponad 30 modeli baterii przeznaczonych do kuchni i łazienek. Dzięki szerokiej ofercie i różnorodności kształtów każdy znajdzie baterię, która idealnie wpisze się w oczekiwania projektowe, a dzięki wyszukanemu designowi dopełni styl wnętrza.

Design, który zaskakuje

Produkty z nadchodzącej kolekcji wyróżniają się nietuzinkowym kształtem. Korpus o kwadratowej podstawie przechodzi w zaokrągloną wylewkę, nadając całości wręcz modernistyczny charakter. Baterie z serii Oras Inspera posiadają chromowane wykończenie. Wyjątkiem jest bateria o niezwykle modnym kolorze Rosegold, czyli różowego złota, która wyposażona jest dodatkowo w aerator Mikado®. Wypływające z niego pojedyncze, małe strumienie układają się względem siebie pod niewielkim kątem, tworząc niezwykle ciekawy i przykuwający wzrok efekt wizualny, przypominający spiralę. - Cieszymy się, że nowa linia produktowa zasili nasz asortyment. Szczególnie, jeżeli będzie to seria niezwykle bogata, w której każdy znajdzie produkt odpowiadający na potrzeby jego i jego mieszkania. W Oras nie idziemy na kompromisy. Dowodem tego jest połączenie niezwykłej funkcjonalności i nienagannej estetyki nowych baterii Oras Inspera – mówi Joanna Gręda, kierownik ds. marketingu w Oras.

Funkcjonalności, które ułatwiają życie

Baterie z kolekcji Oras Inspera mogą posiadać boczną lub górną dźwignię i obrotową wylewką, którą w modelach kuchennych można dodatkowo wyciągać. Taka funkcjonalność zdecydowanie ułatwia wykonywanie wszelkich domowych obowiązków takich jak gotowanie, czy ręczne zmywanie naczyń. Co więcej, baterie te mogą być także uruchamiane elektronicznie, czyli bezdotykowo, dzięki czemu znacząco zwiększa się komfort ich obsługi, a także higiena użytkowania. Warto pamiętać również o tym, że baterie takie oszczędzają wodę, zmniejszając jej zużycie nawet o 50%, w porównaniu do tradycyjnych modeli z dźwignią. Wyposażone są bowiem w czułe sensory ruchu, które samodzielnie otwierają i zamykają przepływ wody.

Dzięki niezwykle bogatej i różnorodnej ofercie baterii z serii Oras Inspera, modele można niezwykle precyzyjnie dopasować do projektu wnętrza, tworząc spójną i harmonijną aranżację, która jest łatwa i zarazem przyjemna w użytkowaniu.