AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNA  /  Warto kupić  /  Nowa odsłona natrysku Oras Apollo

10.04.2013

Nowa odsłona natrysku Oras Apollo

Nowa odsłona natrysku Oras Apollo


Chcesz zmniejszyć zużycie wody, energii i zaoszczędzić przy tym pieniądze na wymarzone wakacje? Pomoże Ci w tym ekologiczny natrysk!


Nowa wersja zestawu natryskowego Apollo marki Oras maksymalnie wykorzystuje każdą, nawet najmniejszą ilość wody, oferując przy tym obfity, ale jednocześnie delikatny strumień. Nie od dziś wiadomo, że chcąc zaoszczędzić, należy zrezygnować z długich kąpieli w wannie na rzecz prysznica. Chcąc cieszyć się z jeszcze niższych rachunków, warto zamontować ekologiczny zestaw natryskowy, taki jak ten, proponowany przez Oras. Apollo, to gwarancja mniejszego zużycia wody oraz energii niezbędnej do jej ogrzania. Przy nowej ekologicznej rączce prysznicowej Oras Apollo całkowita konsumpcja wody to 102 m³ na rok. Nowy Oras Apollo pomaga zatem zaoszczędzić 190.000 litrów wody rocznie.


Ergonomiczny design rączki natrysku Oras Apollo, nowoczesny suwak i dodatkowy osobny uchwyt na głowicę natryskową, to udogodnienia, które podnoszą stopień komfortu użytkowania natrysku. W skład zestawu wchodzi także drążek prysznicowy, który umożliwia w łatwy sposób dostosowanie strumienia prysznica do pożądanej wysokości oraz kierunku. Dodatkowo do pokrytego chromem drążka przytwierdzona jest przestronna półeczka na kosmetyki. Przezroczystą tackę można w łatwy sposób zdemontować i umyć. Oras Apollo jest dostępny w dwóch wersjach – tradycyjnej (przepływ wody wynosi 17 l/min) i ekologicznej (przepływ wody wynosi jedynie 7 l/min).


Cena zestawu: tradycyjny – 152 zł, eco - 193 zł.


Więcej na stronie: www.oras.com