AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNA  /  Warto kupić  /  Nowe propozycje od marki Rivièra Maison

28.03.2013

Nowe propozycje od marki Rivièra Maison

Nowe propozycje od marki Rivièra Maison


Stół – zarówno ten w domu, jak i w ogrodzie, to miejsce wyjątkowe. Przy nim zasiadamy z bliskimi. Zadbaj więc o jego atrakcyjną oprawę.


Śniadanie wielkanocne jest jednym z najważniejszych elementów polskiej tradycji. Rodzinne spotkanie, na którym składamy najbliższym życzenia odbywa się przy suto zastawionym stole. Uroczystą atmosferę podkreśla elegancka zastawa i dekoracja stołu. W kolekcji Rivièra Maison znajdują się produkty, które świetnie sprawdzą się na świątecznym stole. Zdobione w charakterystyczne napisy talerze, filiżanki, serwety, kubki wprowadzą też do domu długo wyczekiwana wiosenną atmosferę. W kolekcji, nie brakuje również produktów, dzięki którym zachwycisz gości podczas uroczystego obiadu czy party w ogrodzie lub na tarasie. Wspólny posiłek w cieniu szumiących drzew lub kolacja o zachodzie słońca w świetle lampionów przynoszą upragniony relaks i odprężenie. Marka Rivièra Maison proponuje kolekcję mebli, dzięki którym, urządzisz na swoim tarasie wyjątkową jadalnię. Przystosowane do użytku zewnętrznego stoły i krzesła utrzymane są w typowym dla marki prowansalskim stylu.
W bogatej kolekcji akcesoriów znaleźć można ponadto kieliszki, szklanki, talerze, filiżanki, lampiony, sztućce i inne przedmioty. Na tarasie, plaży lub przy basenie świetnie sprawdzą się też klasyczne i wygodne fotele, składane krzesła, siedziska oraz leżaki. Holenderska marka proponuje też niewielkie przenośne grille ogrodowe, a także torby plażowe, kosze piknikowe, a nawet parasole przeciwsłoneczne.


Więcej na stronie producenta: www.houseandmore.pl