AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNA  /  Warto kupić  /  Nowoczesne AGD: przyjemność gotowania z Franke

30.03.2021

Nowoczesne AGD: przyjemność gotowania z Franke

Nowoczesne AGD: przyjemność gotowania z Franke


 Wspólne przygotowywanie posiłków może sprawić radość całej rodzinie. Firma Franke opracowała nowe, zaawansowane technologicznie urządzenia AGD, dzięki którym gotowanie staje się łatwiejsze, a Ty masz więcej czasu dla najbliższych.


 Kuchenny pomocnik

Piekarniki i płyty indukcyjne Franke wyposażono w funkcję Cook Assist, czyli programy automatyczne z temperaturą i czasem pieczenia idealnie dobranymi do konkretnych dań. W piekarniku wystarczy wybrać z listy na wyświetlaczu danie, a o resztę zadba urządzenie. W przypadku płyty indukcyjnej, Cook Assist przeprowadzi nas krok po kroku przez gotowanie lub smażenie ulubionych potraw, wyświetlając kolejne wskazówki.

Kilka dań na raz

Maksymalne wykorzystanie możliwości nowoczesnych urządzeń AGD zainteresuje nie tylko zabiegane mamy, ale też organizatorów domowych przyjęć. I tak, dzięki równomiernej dystrybucji ciepła w piekarniku możemy piec cztery potrawy razem, bez mieszania się smaków i zapachów. W ten sposób przygotujemy np. cztery różne ciasta, zapiekanki czy kompletny posiłek – od przystawki po deser. Z kolei wśród płyt znajdziemy model umożliwiający równoczesne gotowanie nawet na ośmiu polach z różnymi ustawieniami mocy.

Dietetycznie i zdrowo

W czasach, w których przywiązujemy tak dużą wagę do zdrowego, zbilansowanego odżywiania przyda się nowoczesny piekarnik z funkcją pary (Full Steam). Na czystej parze ugotujemy dietetyczne warzywa i ryby, bez tłuszczu i zachowując ich naturalny smak. A pieczenie wspomagane parą pozwoli przygotować dania zarumienione i chrupiące z zewnątrz, a jednocześnie delikatne i soczyste w środku. W ten sposób upieczemy na przykład pysznego indyka czy kurczaka, które tak łatwo można za bardzo wysuszyć w wysokiej temperaturze. Z kolei w kuchenkach mikrofalowych do zabudowy marki Franke znajdziemy pojemnik do gotowania na parze.

Intensywne użytkowanie, łatwe czyszczenie

Komory XXL nowych piekarników Franke dają duże pole dla kulinarnych popisów. Termoobieg, programy automatyczne lub funkcje specjalne to nieodzowne i przydatne na co dzień elementy nowoczesnego AGD. Sterowanie piekarnikiem ułatwi dotykowy wyświetlacz lub eleganckie chowane pokrętła. Również czyszczenie jest proste i ekologiczne. W zależności od modelu możemy skorzystać z funkcji pyrolizy lub hydrolizy, które uwalniają nas od kłopotliwego szorowania przypalonych resztek.

Płyty indukcyjne Franke również oferują szeroki wybór modeli, od standardowych o szerokości 65 cm, po duże 77 cm i małe dwupolowe modele o szerokości 30 cm. W każdej połączymy dwa sąsiednie pola w jedno duże, idealne dla długich naczyń. Wszystkie nowe płyty indukcyjne Franke mają też możliwość zamontowania na równi z blatem.

Nowoczesne AGD, pełne pomocnych funkcji i przyjaznych rozwiązań da nam więcej czasu dla siebie i naszych bliskich. Nowości od Franke zainteresują pasjonatów gotowania lubiących odkrywać nowe smaki. Sprawdzą się również w domach, w których dużo się gotuje, gdzie kuchnia tętni życiem od rana do wieczora. Poznaj nowe urządzenia i przepis na pyszną tartę cytrynową. https://fran.ke/8f2adKS