AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNA  /  Warto kupić  /  Oddychające rolety dla Twojego domu

07.04.2016

Oddychające rolety dla Twojego domu

Oddychające rolety dla Twojego domuWe współczesnych projektach architektonicznych okna to niewątpliwie jeden z najatrakcyjniejszych elementów budynków mieszkalnych.


 Duże okna stały się dziś bowiem synonimem luksusu; dają nam możliwość doświetlenia wnętrz naturalnym światłem, a jednocześnie realizują potrzebę obcowania z przyrodą i otaczającym światem zewnętrznym. W domach posiadających duże przeszklenia okienne należy wziąć pod uwagę wiele związanych z nimi aspektów; potrzebę regulacji nasłonecznienia pomieszczeń, niwelowanie strat energii, ochronę prywatności, a także zapewnienie bezpieczeństwa. Nowoczesny design i unikatowe rozwiązania technologiczne sprawiają, że rolety francuskiej firmy Bubendforff staną się prawdziwą ozdobą domu i zapewnią komfort życia jego mieszkańcom.Możliwości tradycyjnych rolet zewnętrznych ograniczają się do całkowitego lub częściowego zasłonięcia okna. Inteligentne Rolety ACTIV’HOME są jedynym rozwiązaniem na polskim rynku, w którym udało się połączyć właściwości zewnętrznej rolety i żaluzji fasadowej z funkcją blokady antywłamaniowej . Rolety ACTIV’HOME posiadają  ruchome lamele, których kąt nachylenia można dowolnie regulować. Pozwala to na dostosowanie stopnia nasłonecznienia wnętrza domu do osobistych upodobań, z jednoczesnym zachowaniem prywatności i dostępu do widoku na zewnątrz. System sterowania roletami wspomaga regulację temperatury w pomieszczeniach i przekłada się na duże oszczędności energii zarówno latem, kiedy dzięki mniejszemu nasłonecznieniu wnętrza nie musimy włączać klimatyzacji, jak i zimą, kiedy rolety pełnią dodatkowo funkcję izolacyjną, zmniejszając ilość energii koniecznej do ogrzania pomieszczeń.Coraz częściej projektowane przydomowe ogrody zimowe, oranżerie a także baseny zapewniają dobre samopoczucie i relaks, nadając naszemu życiu nową jakość. Wyjątkowy klimat takich miejsc umożliwia delektowanie się przestrzenią, światłem i zielenią niezależnie od pory roku. Świetnym rozwiązaniem dla takich przestrzeni są zewnętrzne rolety ROLAX przeznaczone do montażu na dużych przeszkleniach dachowych. Rolety te mają doskonałe właściwości izolacyjne, chronią szklane dachy przed niszczącym wpływem czynników atmosferycznych a także niwelują hałas spowodowany np. przez silne opady. Innowacyjna konstrukcja opatentowana przez producenta umożliwia bezawaryjną pracę przez wiele lat. Montaż rolet dachowych ROLAX może obniżyć latem temperaturę wewnątrz pomieszczenia nawet o 20°C , a zimą pomoże utrzymać izolację termiczną, zmniejszając koszty ogrzewania. Istnieje możliwość segmentowego montażu rolet w zależności od projektu.

Rolety do ogrodów zimowych ROLAX to jedyne takie rozwiązanie dostępne na polskim rynku, generujące oszczędności dla użytkowników posiadających ogrody zimowe i oranżerie, chcących cieszyć się pięknymi widokami i bliskim kontaktem z naturą przez cały rok.

 

Dokonując wyboru elektrycznych rolet zewnętrznych oczekujemy od nich nie tylko niezawodności i funkcjonalności ale również łatwości w montażu bez konieczności uciążliwych prac budowlanych. Rolety z panelem fotowoltaicznym ID2 SOLAR to doskonałe rozwiązanie przeznaczone do instalacji w wykończonych budynkach, w których nie doprowadzono przewodów elektrycznych do wnęk okiennych. Dzięki panelowi solarnemu roleta funkcjonuje bez zasilania elektrycznego. Warto podkreślić, iż działanie rolety jest niezależne od warunków atmosferycznych; tak więc może ona działać zarówno w słoneczne dni, jak i przy całkowitym zachmurzeniu. Niezależność od energii elektrycznej umożliwia swobodne korzystanie z rolet także w sytuacjach awaryjnych, gdy zabraknie prądu.

Rolety firmy Bubendorff to wyjątkowe rozwiązania generujące oszczędności w ogrzewaniu i schładzaniu domu, poprawiające jednocześnie bezpieczeństwo i komfort jego mieszkańców. Wszystkie rolety doskonale współpracują z systemami „Inteligentnego domu” a sterowanie nimi może odbywać się za pomocą pilota, telefonu, tabletu, zegara czy stacji pogodowej.

50 lat doświadczenia Bubendorff gwarantuje najwyższą jakość oferowanych produktów, potwierdzoną aż 7-letnią gwarancją na wszystkie części.

 

www.inteligentny-budynek.pl

 

www.inteligentne-rolety.pl