AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNA  /  Warto kupić  /  Okna PVC dołączają do oferty marki WIŚNIOWSKI. Co zyskają klienci?

28.11.2019

Okna PVC dołączają do oferty marki WIŚNIOWSKI. Co zyskają klienci?

Okna PVC dołączają do oferty marki WIŚNIOWSKI. Co zyskają klienci?


Bryła budynku zwieńczona dachem to znak, że zbliża się kolejny wymagający etap budowy domu. Czas zdecydować o jego ostatecznym wyglądzie. Pierwsze decyzje inwestora będą dotyczyły fasady budynku i jej najważniejszych elementów. By ściana frontowa domu była harmonijnie zaprojektowana, należy odpowiednio dobrać do siebie bramę garażową, okna i drzwi, a także ogrodzenia. Marka WIŚNIOWSKI wychodzi naprzeciw potrzebom nowoczesnego budownictwa i wprowadza na rynek wysokiej klasy okna PVC. To kolejny krok w budowaniu komplementarnej oferty dla domów.


 

WIŚNIOWSKI jest jednym z pionierów tak szerokiego i całościowego myślenia o produktach dla domu. Od lat ma w swojej ofercie bramy garażowe, okna aluminiowe, drzwi i ogrodzenia. W tym roku została ona uzupełniona o okna PVC, które są najczęściej wybieranym rodzajem przeszkleń dla domów.

Primo, czyli pierwszy krok

Okna są pierwszym elementem, który pojawia się w budynku w stanie surowym otwartym. Już w tym etapie inwestycji warto pomyśleć również o zakupie bramy garażowej, drzwi i ogrodzenia – tak, by ostatecznie stanowiły harmonijny i spójny wzorniczo element frontu posesji.

Dzięki wprowadzeniu szerokiej ich oferty marka WIŚNIOWSKI może wcześniej zaproponować swoim klientom pomoc w tworzeniu domu marzeń. Dotychczas moment spotkania następował dopiero w trakcie poszukiwań bramy garażowej i drzwi wejściowych. Teraz produkty WIŚNIOWSKI mogą towarzyszyć klientom w całym procesie „zamykania” budowy.

Ten właśnie cel został wyraźnie podkreślony w nazwie nowych okien PVC od marki WIŚNIOWSKI. Słowo „Primo” oznacza „pierwszy” i jest symbolem chęci bycia bliżej inwestorów w całym procesie budowania. Dzięki tej strategii klienci mogą kupić całą stolarkę otworową i ogrodzenie u jednego producenta, a to niesie za sobą konkretne korzyści.

To przede wszystkim oszczędność czasu w szukaniu odpowiednich rozwiązań, a także gwarancja, że bramy, okna, drzwi i ogrodzenia będą produktami na tym samym poziomie trwałości i precyzji wykonania. W przypadku jakichkolwiek problemów inwestor nie musi kontaktować się z czterema różnymi producentami – ponieważ za najważniejsze elementy fasady domu odpowiada ta sama marka.

Dzięki temu wszystkie te elementy są ze sobą spójne wizualnie i jakościowo. Ten wymiar można dodatkowo wzmocnić, decydując się na skorzystanie z kolekcji Home Inclusive 2.0, która jednym designem łączy bramy, okna drzwi i ogrodzenia.

Spójnie, czyli pięknie

Okna PVC z miejsca stały się ważnym elementem kolekcji Home Inclusive 2.0. Ten autorski projekt marki WIŚNIOWSKI pozwala na dobranie bram, okien, drzwi i ogrodzenia tak, by były spójne wzorniczo i kolorystycznie. By okna PVC stały się elementem tego zestawu, wystarczy uzupełnić je o nakładkę aluminiową, która pozwala na pomalowanie ram okiennych w jednej z 16 unikalnych barw Home Inclusive 2.0.

Kiedy stoimy przed jakimkolwiek budynkiem najpierw dostrzegamy największe elementy jego fasady. Wyobraźmy więc sobie, że przed nami pojawia się front naszego domu – widać przede wszystkim bramę garażową, drzwi i okna, ponieważ wyróżniają się na tle elewacji, są barwnymi plamami, które skupiają wzrok. W tym momencie dostrzegamy coś jeszcze: te elementy są w tym samym kolorze, pasują do siebie wzorniczo. Wówczas jesteśmy pewni, że projekt frontu budynku był przemyślany – jego fragmenty z sobą współgrają, a zakup bramy, okien i drzwi nie był „łataniem dziur”.

Jak jednak znaleźć bramy, okna, drzwi i ogrodzenia w jednym designie, skoro nie każdy producent ma tak szeroką ofertę? Odpowiedź na takie wątpliwości ma marka WIŚNIOWSKI, która już na etapie zakupu okien pozwala zaprojektować i dobrać bramy, drzwi i ogrodzenia w tym samym stylu.

Spójność pociąga za sobą również inne zalety: mamy pewność, że wszystkie te elementy będą w równie wysokim stopniu odporne na czynniki atmosferyczne. Po kilku latach nie okaże się więc, że wybrany przez nas kolor nagle zupełnie inaczej prezentuje się na drzwiach, a zupełnie inaczej na oknach czy ogrodzeniu. Po wielu zimach wciąż możemy cieszyć się harmonią, którą zyskaliśmy w dniu zakupu.

Po pierwsze okna

Choć okna PVC od marki WIŚNIOWSKI to zupełna nowość na rynku, to firma ma już niemal 30 lat doświadczenia w projektowaniu przeszkleń dla domów i przemysłu. Przez ten czas WIŚNIOWSKI wykorzystywał bardzo wymagający materiał – aluminium. W ciągu trzech dekad inżynierowie marki do perfekcji opanowali procesy, które stoją za produkcją pięknych, bezpiecznych i wytrzymałych okien.

Okna Primo – choć dopiero debiutują na rynku – sięgają do korzeni marki WIŚNIOWSKI. Są owocem dekad doświadczeń, prób i innowacji. Dzięki temu marka WIŚNIOWSKI wprowadza na rynek okna kompletne, które z miejsca stają się produktem z wyższej półki.

Okna PVC kojarzą się przede wszystkim z prostą konstrukcją i małą ilością dodatkowych funkcji. Okno Primo zmienia to spojrzenie na ten popularny produkt. Różne rodzaje uchyleń, wzory klamek, szeroka paleta kolorów i oklein, a także możliwość zastosowania nakładki aluminiowej (i skorzystania z kolekcji Home Inclusive 2.0) to opcje, które zmieniają zwykłe okno PVC w produkt najwyższej klasy.

Wśród dostępnych opcji dodatkowych pojawiły się ukryte zawiasy Multi Power, okucia Multi Secuair, funkcja Tilt-First (która jest dedykowana domom, w których będą przebywać małe dzieci), ogranicznik rozwarcia, hamulec sterowany klamką oraz system monitorowania otwarcia okna.

Uniwersalność to klucz

Primo są dostępne w dwóch wersjach: 70 (5-komorowej) oraz 82 (7-komorowej). Różnicą między nimi jest przede wszystkim głębokość zabudowy, do której są one przeznaczone, a także parametry termoizolacyjności.

Wrodzona uniwersalność okien PVC w przypadku produktów marki WIŚNIOWSKI została jeszcze bardziej uwydatniona. Primo mogą pełnić funkcję również okien balkonowych z niskim progiem, a także tarasowych – w wersji uchylno-przesuwnej i podnoszono-przesuwnej. Każda z tych funkcji dostępna jest z kolei w wielu wariantach, które pozwalają na dopasowanie „na wymiar” okien PVC Primo do budynku.

Aluminium czy PVC? Jak wybrać odpowiednie okna?

Okna aluminiowe FUTURO marki WIŚNIOWSKI to również produkt wart zauważenia. Wiele osób uważa, że tego typu rozwiązania są przeznaczone jedynie do dużych obiektów i wielkopowierzchniowych przeszkleń. Tymczasem ten materiał jest wręcz stworzony do użytku w domu.

Aluminium nie koroduje, łatwo utrzymać je w czystości i wykazuje dużą odporność na wszelkie uszkodzenia. Dzięki swojej wytrzymałości stosuje się je bardzo często w fasadach i dużych oknach oraz drzwiach tarasowych, ale nie oznacza to, że nie sprawdzą się w typowych oknach dla domu.

PVC nadaje się przede wszystkim do typowych przeszkleń i ta cecha odgrywa kluczową rolę w popularności tego materiału wśród inwestorów. Z tego jednak powodu może nie sprostać odważnym marzeniom i planom związanym z budowanym domem, szczególnie, gdy inwestor decyduje się na modne obecnie duże przeszklenia.

Marka WIŚNIOWSKI – dzięki szerokiej ofercie okien – jest w stanie zrealizować zarówno te małe, jak i te wielkie marzenia o domu. Polski producent tworzy unikalne w skali światowej „fabryki klientocentryczne”. Te oparte o rozwiązania Przemysłu 4.0 organizmy łączą w sobie szybką i ekonomiczną produkcję masową z unikalnością zamówień made to measure. Dzięki temu każdy produkt z logo WIŚNIOWSKI jest stworzony idealnie na miarę marzeń klienta.