AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNA  /  Warto kupić  /  Oras Optima

12.06.2013

Oras Optima

Oras Optima


Nowa linia armatury łazienkowej i kuchennej – produkty spod znaku smart.


W dobie elektronicznych gadżetów, smartfonów i tabletów wszystko musi być proste i łatwe w użytkowaniu. Trend ten nie ominął również mieszkań i domów. Coraz popularniejsze stają się systemy centralnego zarządzania. Każdy sprzęt musi z nami współpracować, wręcz nas wyręczać. Przyszedł czas na smart home. Na rynku armatury nowy kierunek wyznacza firma Oras. Marka od lat stawia na innowacje, ekologiczne rozwiązania i wygodę w codziennym korzystaniu z baterii łazienkowych i kuchennych.


Najnowsze rozwiązania marki Oras to coś więcej niż tylko armatura do łazienek i kuchni. Baterie z nowej serii Optima są przyjazne w użytkowaniu, ekologiczne, a przede wszystkim inteligentne. Serię tworzy aż 19 produktów zaprojektowanych z myślą o wygodzie użytkowników. To rozwiązania epoki smart. Dodatkowa zaleta - baterie wykonane są z tzw. eko mosiądzu. To absolutna nowość na europejskim rynku. Ponadto baterie z linii Optima mają specjalny, antypoślizgowy element na uchwycie, ułatwiający uruchomienie kranu. Zaokrąglone kształty pomagają utrzymać czystą powierzchnię armatury, ponieważ krople wody po prostu spływają po baterii. Wiele modeli z nowej linii Optima ma też elektroniczne sterowanie sensorem. Woda wypływa gdy przysuniemy dłonie do kranu. Ułatwia to użytkowanie i oszczędzanie wody.
Nowy model baterii kuchennej wyposażono w wysoką, obrotową wylewkę, z dwoma dźwigniami uruchamiającymi strumień w sposób manualny oraz funkcją bezdotykową. Dodatkowym rozwiązaniem przydatnym w kuchni jest też elektroniczny wyświetlacz pokazujący temperaturę wody oraz wbudowany system ostrzegania.
Ceny inteligentnych baterii: umywalkowe od 552 zł, kuchenne od 921 zł, a natryskowe od 798 zł.


Więcej informacji na: smart.oras.com, www.oras.com