AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNA  /  Warto kupić  /  Osłony okienne na wymiar - jak kupić bez wychodzenia z domu?

17.04.2020

Osłony okienne na wymiar - jak kupić bez wychodzenia z domu?

Osłony okienne na wymiar - jak kupić bez wychodzenia z domu?


 Zamawianie osłon okiennych podczas epidemii? To możliwe! Wspólnie z firmą ANWIS podpowiadamy, jak osłonić i udekorować okna, kiedy musimy #zostaćwdomu.


 Jak zacząć poszukiwania osłon okiennych?

Zdjęcia i filmy z gotowymi realizacjami znajdziemy na portalach społecznościowych. To doskonała inspiracja na zaaranżowanie domowej przestrzeni. W przypadku firmy ANWIS, producenta osłon przeciwsłonecznych, udostępniane są sesje aranżacyjne na YouTubie, Facebooku i Instagramie. Możemy również skorzystać ze strony internetowej ANWIS, na której możemy odwiedzić, m. in. bloga, który podpowie, jak wybierać osłony okienne biorąc pod uwagę ich rodzaj, sposób montażu czy kolorystykę. Warto także zapoznać się z katalogami kolorów osłon on-line, gdzie znajdziemy modne wzory, desenie i motywy. Wybrane próbki tkanin lub lamel możemy zamówić do domu poprzez lokalne salony sprzedaży. Przydatnym narzędziem jest aplikacja mobilna ANWIS HOME. Wykorzystuje ona rozszerzoną rzeczywistość, dzięki której możemy obejrzeć wirtualne osłony na telefonie lub tablecie. Od dopasowania koloru, po możliwość sterowania ich położeniem – jesteśmy w stanie zobaczyć, czy wybrany produkt pasuje do okna w naszym domu.

Wybraliśmy model. Co dalej?

Jeśli zainteresował nas konkretny produkt, warto skontaktować się z salonem sprzedaży ANWIS. Fachowi doradcy, poza kontaktem telefonicznym i mailowym, oferują również wirtualne konsultacje. To doskonały sposób, aby otrzymać odpowiedź na intrygujące nas pytania, a także zobaczyć wybrane rozwiązania „na żywo”. Taki rodzaj porady jest bardzo szybki i skuteczny, jak podczas bezpośredniej wizyty w salonie. Doradcy pomogą w dokonaniu pomiaru, na podstawie którego przygotują zamówienie i zrealizują projekt. Od rodzaju osłony po sposób jej montażu – przez wszystkie etapy przejdziemy razem z profesjonalnym doradcą, znajdując rozwiązanie pasujące do aranżowanej przestrzeni. Aby uniknąć konieczności wychodzenia z domu, salon sprzedaży dostarczy osłony okienne pod wskazany adres. Wszystko szybko i bez zbędnych formalności.

Jak zamontować osłony okienne?

Jeśli wybraliśmy osłony wewnętrzne, a instalację chcemy wykonać we własnym zakresie, instrukcje montażu znajdziemy na stronie internetowej producenta. Szczegółowe poradniki pokażą, jak krok po kroku samodzielnie zamontować osłonę na oknie. Zawsze możemy skonsultować się z autoryzowanym dealerem, u którego dokonaliśmy zakupu. W ten sposób również otrzymamy niezbędne informacje, które pomogą wykonać montaż prawidłowo i zgodnie z zaleceniami. W przypadku zewnętrznych osłon okiennych, takich jak rolety zewnętrzne czy żaluzje fasadowe instalację powinien wykonać specjalista. Większość przeprowadzanych prac odbywa się wówczas na zewnątrz, bez naruszenia prywatności i bezpieczeństwa domowników. Warto zaznaczyć, ze montażyści pracują zgodnie z wytycznymi GIS i WHO, a więc z zachowaniem wszystkich środków ostrożności.

Zamawianie osłon okiennych z domu jest szybkie i wygodne, a co równie ważne idealnie sprawdzi się w obecnej sytuacji epidemiologicznej. Najważniejsze, aby zakupu dokonywać u sprawdzonego producenta, który zapewni nam pełną opiekę handlową, począwszy od wybrania osłony okiennej, aż do momentu jej montażu (włącznie z gwarancją i serwisem pogwarancyjnym). Tylko wtedy będziemy mieli pewność, że cały proces przebiegnie sprawnie, a my otrzymamy produkt idealnie dopasowany do aranżacji i spełniający nasze oczekiwania.