AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNA  /  Warto kupić  /  Pejzaż ze Słońcem, Kornel Wilczek

10.01.2012

Pejzaż ze Słońcem, Kornel Wilczek

Pejzaż ze Słońcem, Kornel Wilczek


Pejzaż ze Słońcem Kornela Wilczka namalowany techniką olej na płótnie emanuje pozytywną energią.


Temat obrazu Kornela Wilczka Pejzaż ze Słońcem jest bardzo impresyjny. Namalowany został pod wpływem impulsu, ciepłej jesiennej chwili i dobrej energii słońca, jednak obraz zawiera w sobie paradoksalnie wielką ekspresję i spokój. Jest relaksujący, ale niesie i tajemnicę. Zdaniem autora, Kornela Wilczka, „można dzięki temu podążać w głąb tej chwili, ale każdy swoją własną drogą”. Dzieło rozbudza wyobraźnię i pozwala odkrywać nowe nieznane miejsca ciszy i spełnienia. Jednym zdaniem obraz Pejzaż ze słońcem to zatrzymana chwila, która emanuje ciepłem i pozytywną energią.


Kornel Wilczek ukończył katowicką Akademię Sztuk Pięknych. Otrzymał dyplom z wyróżnieniem za cykl grafik pt. Nokturny realizowany w pracowni technik cyfrowych prof. Adama Romaniuka. Aneks z malarstwa realizował u prof. Manuela Sabalczyka. Kornel Wilczek był nominowany do nagrody Dyplom Roku, konkursu organizowanego przez Stowarzyszenie Międzynarodowe Triennale Grafiki w Krakowie.

Jego impresyjny styl malarstwa z dozą ekspresjonizmu, a niekiedy skłonnością do abstrakcji, tworzy oryginalną całość, znajdującą uznanie wśród miłośników sztuki. Artysta brał udział w kilku zbiorowych wystawach i indywidualnych. Jego prace znajdują się w prywatnych kolekcjach w Europie i USA.


Pejzaż ze Słońcem, Kornel Wilczek

Olej na płótnie, wym: 70 x 90 cm

Cena: 5100 zł

Do kupienia na stronie: WillaArt.com