AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNA  /  Warto kupić  /  Płytki w rytmie fal

30.09.2011

Płytki w rytmie fal

Płytki w rytmie fal


Mémoire Océane to nowa kolekcja płytek ceramicznych Villeroy & Boch, inspirowana naturalnymi formami ze świata przyrody.


Kolekcja Mémoire Océane składa się z płytek ściennych i podłogowych z trójwymiarowymi zdobieniami. Ekspresyjne wzory wyglądają tak, jakby pochodziły wprost z natury. Harmonijne, pełne kolorystycznych niuansów motywy kojarzące się z morskimi falami zostały uzupełnione metalicznymi elementami.

Płytki podstawowe są dostępne w kolorach: białym, ciemnoniebieskim i jasnoszarym z trójwymiarowymi motywami na powierzchni. Kolekcja oferuje również trzy warianty płytek dekoracyjnych, które także oparte są na trójwymiarowych wzorach, przypominających delikatny ruch morskich fal, albo linie na piasku. Dynamika i głębia tych motywów sprawia, że płytki Mémoire Océane doskonale nadają się do dużych aranżacji ściennych. Design dekorów w odcieniach: białym, ciemnoniebieskim, szarym i metallic to zamierzona gra kontrastów pomiędzy ekspresyjnymi wzorami, a zmysłowymi kształtami i subtelnymi barwami. Kkolory i kształty trójwymiarowych dekorów wydają się zmieniać w zależności od oświetlenia. Powstaje w ten sposób efekt przestrzenny, a jednocześnie aranżacja zachowuje powściągliwy, stonowany charakter.


Cena: od ok.184 zł/m² (płytka podstawowa), od ok. 661 zł/m² (płytka dekoracyjna)
Villeroy & Boch,

www.villeroy-boch.com