AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNA  /  Warto kupić  /  Podwójna przyjemność

03.10.2013

Podwójna przyjemność

Podwójna przyjemność


Wolno stojący ekspres do kawy Miele CM 6 kusi designem i nowatorską technologią zapewniającą wyjątkową wygodę użytkowania.


Do naszego wyboru, za dotknięciem jednego sensorowego przycisku, jest cały zestaw najpopularniejszych rodzajów kaw – od klasyki w postaci energetyzującego espresso przez lekkie i kremowe cappuccino po efektowne latte macchiato. Jeśli na filiżankę kawy zaprosiliśmy gości, z pewnością ułatwieniem będzie funkcja umożliwiająca parzenie dwóch napojów jednocześnie – za sprawą wielofunkcyjnej dyszy obejmuje ona bez mała wszystkie warianty kawy parzonej przez naszego domowego baristę. Ekspres jest oczywiście wyposażony w najwyższej jakości młynek: stopień zmielenia możemy ustawić tak, aby efekt w postaci aromatycznego napoju idealnie trafił w nasz gust.

Bryła ekspresu jest prosta, choć nie pozbawiona stylistycznych „smaczków” i doskonale komponuje się z nową generacją urządzeń do zabudowy Miele. CM 6 komunikuje się z użytkownikiem za pośrednictwem efektownego i eleganckiego wyświetlacza LCD. Wszystkie funkcje urządzenia są pod ręką, czy raczej pod palcem, dzięki wygodnemu sterowaniu sensorowemu Direct Sensor. Na froncie CM 6 znajdziemy wspólny dla wszystkich nowych urządzeń element: strefę szybkiego wyboru zlokalizowaną pod panelem sterowania. To rozwiązanie daje użytkownikowi możliwość natychmiastowego skorzystania z najważniejszych funkcji – wystarczy dotknąć odpowiednią ikonkę. A jeśli jesteśmy przy wygodzie: ekspres wyposażony został w ruchomą dyszę, przez co możemy dopasować jej położenie do wysokości naczynia – od wysokich szklanek do macchiato po „kanoniczną” filiżankę do espresso. To praktyczne rozwiązanie bardzo pomaga w utrzymaniu urządzenia w czystości. Projektanci nie zapomnieli także o ułatwieniu nam życia w postaci funkcji automatycznego płukania przewodów – odbywa się ono przy każdym wyłączeniu urządzenia (lub poprzez wybór funkcji z menu). Woda pobierana jest wtedy automatycznie ze zbiornika. Dodatkowo wszystkie elementy, w których gromadzić się mogą drobinki zmielonej kawy czy krople mleka, dają się łatwo wyjąć i można je bez obaw wymyć w zmywarce.


Więcej informacji na stronie: www.miele.pl