AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNA  /  Warto kupić  /  Poetic Black – czerń ma klasę

05.04.2019

Poetic Black – czerń ma klasę

Poetic Black – czerń ma klasę


Czerń to od wielu lat kolor reprezentujący styl i klasę, nie tylko w modzie czy życiu codziennym, ale także w architekturze wnętrz. Eleganckie czarne elementy dekoracyjne subtelnie współgrają z każdym wystrojem.


Nowa propozycja od TechniStone® to konglomerat kwarcytowy Poetic Black z kolekcji Serenity, który będzie idealnym rozwiązaniem dla stylowego wnętrza. Elegancki wzór jest odpowiedzią na obecne światowe trendy. Głęboki odcień czerni doda pomieszczeniu wyjątkowego charakteru, a białe użylenia urozmaicą jego styl.

Nowa propozycja TechniStone® idealnie sprawdzi się zarówno jako element dekorujący ścianę czy podłogę, ale także jako wyjątkowy blat kuchenny czy ciekawe schody.

 

Konglomerat kwarcytowy Poetic Black i jego niezwykły wzór może wspaniale współgrać z białymi z szarymi elementami wnętrza. Ta uniwersalna i stylowa propozycja może zostać zastosowana zarówno w kuchni, łazience jak i innym pomieszczeniu. Poetic Black jako obicie ścian w łazience, w połączeniu z białymi blatami i elementami wyposażenia, tworzy elegancką i ponadczasową kompozycję. Szare podłogi, subtelne oświetlenie i delikatne dekoracje dopełniają i podkreślają głębię Poetic Black.

 

Więcej na: technistone.pl