AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNA  /  Warto kupić  /  Pracownia Panas poleca: Iroko

12.05.2015

Pracownia Panas poleca: Iroko

Pracownia Panas poleca: Iroko


Co łączy ekskluzywne butiki z luksusowymi jachtami? Egzotyczne drewno o nazwie iroko. Ten bezsękowy niemal surowiec wykorzystywany jest do budowy eleganckich lad oraz imponujących pokładów statków.


Wszystkim koneserom dobrego stylu proponujemy przeniesienie niezwykłości prosto z Czarnego Lądu do swojego domu. A konkretniej – na podłogę.

Iroko polecane jest głównie do przestrzennych i słonecznych wnętrz. Nie tylko bowiem ten ciemny surowiec stanowi widowiskowy kontrast dla jasnych pomieszczeń, ale dodatkowo to afrykańskie drewno charakteryzuje się wysoką światłoczułością. Oznacza to, że wystawione na działanie światła szybko i widowiskowo zmienia barwę, nabierając odcieni od miodu, przez kolor oliwkowy, aż do głębokiego, czekoladowego brązu. Drewno jest delikatnie tłustawe w dotyku, odporne na wodę oraz szkodniki.

Ekspert w precyzji realizacji – Pracownia Panas Ekskluzywne Schody i Podłogi, proponuje podłogę o szerokości deski 20 cm i długości 3,5 m. Uzupełnieniem jest chirurgiczna precyzja szlifów oraz kleje przyjazne dla środowiska.

Wszystko to sprawia, że podłogi przygotowywane przez Pracownię Panas to nie tylko powiew luksusu w Twoich wnętrzach. To także gwarancja idealnego wyglądu podłogi przez długie lata.

Szczegóły procesu produkcji oraz dotychczasowe realizacje:

http://www.schodypanas.pl/