AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNA  /  Warto kupić  /  Ręczna zamiatarka i pług śnieżny Kärcher w jednym!

11.12.2013

Ręczna zamiatarka i pług śnieżny Kärcher w jednym!

Ręczna zamiatarka i pług śnieżny Kärcher w jednym!


Firma Kärcher wprowadziła na rynek nowy model wielofunkcyjnej, ręcznie prowadzonej zamiatarki z silnikiem spalinowym KM 80 W P.


Jej zaletą jest możliwość pracy z przednią szczotką walcową, spychem śnieżnym oraz dodatkowym 40-litrowym zbiornikiem na zanieczyszczenia.


Zestaw wymiennych akcesoriów sprawia, że urządzenie nadaje się do całorocznego użytku dlatego też stanowi idealne rozwiązanie dla dostawców usług komunalnych, budowlanych i firm sprzątających. Ponadto dobrze sprawdza się w motoryzacji, przemyśle i rolnictwie.


W standardzie zamiatarka wyposażona jest w szczotkę walcową, odpowiedzialną za zamiatanie zanieczyszczeń z ulic i chodników. Maksymalna wydajność powierzchniowa wynosi 1680 m²/h. Regulacja położenia walcowej szczotki względem podłoża umożliwia dopasowanie jej wysokości do nierówności i rodzaju czyszczonej powierzchni a opcjonalny zbiornik na zanieczyszczenia wydłuża możliwy czas pracy. W opcjonalnym wyposażeniu dostępny jest również spych śniegu, który może być wykorzystywany do odgarniania małych ilości śniegu i lodu. Spych jest mocowany przed szczotką. Dzięki takiemu układowi spych odgarnia śnieg a szczotka dodatkowo doczyszcza powierzchnię. Dla bezpieczeństwa spych śnieżny wyposażono w zabezpieczenie sprężynowe, które podnosi pług po wejściu w kontakt z przeszkodą. Powłoka KTL gwarantuje niezawodną ochronę stalowej obudowy przed korozją. Spych śnieżny z obu stron opatrzony jest listwą gumową, co stanowi ochronę przeciwbryzgową.


Silnik Honda GCV 135 OHC i wszystkie istotne elementy obsługi są łatwo dostępne. Urządzenie standardowo wyposażone jest w pneumatyczne opony, które zapewniają odpowiednią przyczepność podczas zimowych prac.


Zamiatarka charakteryzuje się zwartą konstrukcją, wygodną i intuicyjną obsługą. W celu dodatkowego ułatwiania wszystkie elementy niezbędne do obsługi maszyny zostały wyróżnione żółtym kolorem. Dzięki kompaktowym wymiarom oraz składanym uchwytom zamiatarkę, można łatwo przechowywać i transportować.


Więcej informacji na stronie www.karcher.pl