AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNA  /  Warto kupić  /  Schody na najwyższym poziomie

04.09.2013

Schody na najwyższym poziomie

Schody na najwyższym poziomie

Fot. KREN


Dzięki firmie Kren spełnią się Twoje marzenia o pięknych schodach!


Wybierając schody należy kierować się ich wyglądem, ale przede wszystkim jakością użytych materiałów. Najwyższej jakości schody drewniane oferuje firma Kren. Firma, dla której wysoka jakość materiałów i wykonania oraz zadowolenie klienta to podstawa.
Specjaliści Kren zajmują się produkcją schodów od ponad 14 lat. Zespół doświadczonych i wykwalifikowanych fachowców już na etapie projektu dba o najmniejszy szczegół, by osiągnąć efekt na najwyższym poziomie. Drewno, z którego powstają schody marki Kren poddawane jest procesom suszenia w specjalnych suszarniach. Dzięki temu, każdy klient ma pewność, że poszczególne elementy konstrukcji będą trwałe i odporne za różnego rodzaju pęknięcia. Proces ten zapobiega także skrzypieniu podczas użytkowania. Gotowy, wysuszony materiał poddawany jest obróbce za pomocą nowoczesnych maszyn. Zastosowanie innowacyjnych technologii pozwala w ciągu kilku chwil wykonać pracę, która dawniej zajmowała nawet kilka dni. Gotowe schody są trzykrotnie lakierowane specjalnym preparatem, a na życzenie klienta – również bejcowane.
Firma Kren spełnia wszystkie marzenia o pięknych i komfortowych schodach. Każdy projekt wprowadzany jest przez techników do systemu sterującego produkcją, co gwarantuje realizację projektu z dokładnością do 0,25 mm. W ofercie firmy dostępne są produkty z sosny, buku, dębu, jesionu, klonu i wiśni w wielu, ciekawych kształtach.


Więcej informacji na stronie: www.kren.pl