AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNA  /  Warto kupić  /  Schody zwiększające przestrzeń

07.11.2014

Schody zwiększające przestrzeń

Schody zwiększające przestrzeń

schody nowoczesne- realizacja Panas Schody


Kiedy mamy do wykorzystania niewielką powierzchnię wnętrza, staramy się dysponować każdym metrem w sposób niezwykle przemyślany.


Jeśli dodatkowo jesteśmy miłośnikami sztuki, to możemy znaleźć wspólny mianownik i zdecydować się na schody wypełnione artystyczną duszą i idealnie dopasować je do podłogi. W takim przypadku polecane są schody o konstrukcji wspornikowej, której celem jest optyczne zwiększenie wnętrza. Przedstawione schody nie tylko wyśmienicie prezentują się pod kątem estetycznym, ale także są bardzo funkcjonalne. Schody wykonane są z jesionu, który jest bardzo wytrzymałym oraz elastycznym, gatunkiem drewna, a równocześnie charakteryzuje się pięknym naturalnym usłojeniem.

 

Spore wrażenie robią także eleganckie i ciekawie wykonane balustrady, wykonanej ze stali i przymocowane bezpośrednio do samych stopni. Schody bardzo dobrze współgrają z jesionową podłogą i zdecydowanie zwiększają przestrzeń pomieszczenia. Cała realizacja reprezentuje nowoczesny, a zarazem elegancki styl i zdobi jeden z ekskluzywnych apartamentów we Wrocławiu.