AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNA  /  Warto kupić  /  Simon 54 - seria dla wymagających

18.06.2021

Simon 54 - seria dla wymagających

Simon 54 - seria dla wymagających


 Każdy element wystroju ma znaczenie i składa się na niepowtarzalną atmosferę wnętrza. Szerokie możliwości wyboru pozwalają dopracować nawet najdrobniejsze szczegóły aranżacji naszych mieszkań i domów. Jednym z nich jest osprzęt elektroinstalacyjny - nieodzowny element wyposażenia.


 Obecnie wzornictwo produktów nie jest ograniczone tylko do białych, klasycznych łączników. Ogromny wybór kolorystyczny oraz rodzaje materiałów sprawiają, że każdy znajdzie coś dla siebie. Do wnętrz w stylu industrialnym możemy dobrać betonową ramkę z antracytowym łącznikiem, a do pokoju dziecięcego limonkową szklaną ramkę, która wkomponuje się idealnie w wesoły nastrój aranżacji. Poszczególne serie osprzętu dostępne na rynku pozwalają dowolnie zestawiać ze sobą kolor łącznika i ramki.Niezwykle bogate możliwości aranżacyjne oferuje nowoczesna linia Simon 54. Poznaj je i daj się ponieść swojej kreatywności.


Serię Simon 54 cechuje szeroki wybór osprzętu elektroinstalacyjnego oraz wiele praktycznych rozwiązań montażu. Znajdziemy tu zarówno podstawowe łączniki i gniazda oraz bardziej zaawansowane rozwiązania, takie jak: ładowarki USB, radio FM, moduł bluetooth, termoregulatory, podświetlenie korytarzy, gniazda teleinformatyczne, centralne sterowanie roletami, czy produkty antybakteryjne. Ramki Simon 54 występują w kilku krotnościach, największa z nich zmieści pięć modułów z tej serii. Ramki mogą być montowane w pionie i w poziomie. Ich elegancki styl sprawdzi się w każdym wnętrzu.


Simon 54 Nature to bogata kolekcja ramek wykonanych z naturalnych materiałów – drewna, szkła, metalu i betonu. Pozwala na wybór koloru i faktury w zależności od potrzeb i upodobań.
Na uwagę zasługują niepowtarzalne ramki wykonane z betonu. Możemy wybierać spośród dwóch wariantów: beton jasny i ciemny, oraz trzech kolorów pierścieni dekoracyjnych. Ta kombinacja pozwoliła stworzyć 6 unikalnych ramek, których surowy wygląd stał się inspiracją do nadania im wyjątkowych nazw.


Simon 54 Premium to linia klasycznych, eleganckich ramek, która daje nam duże możliwości doboru koloru ramki do osprzętu. Paleta kolorów ramek i klawiszy została stworzona tak, by pasowały do siebie w każdym z 66 zestawień kolorystycznych. Warto wspomnieć o linii ramek metalowych, które urzekają wyglądem i nadają wnętrzu niepowtarzalny charakter.


Na uwagę zasługuje również nowoczesna seria Simon 54 TOUCH, która daje możliwości tworzenia praktycznych zestawów wielokrotnych z modułami Simon 54. Gładka forma szklanych ramek skrywa nowoczesne elektroniczne sterowniki, które zastępują standardowe klawisze. Niewątpliwą zaletą paneli dotykowych Simon 54 TOUCH jest możliwość grupowania łączników, np. pojedynczy panel o wymiarach tradycyjnego łącznika pojedynczego umożliwia sterowanie aż czterema obwodami oświetleniowymi. Dzięki temu zmniejsza się liczba włączników, które trzeba zamontować na ścianach, aby sterować oświetleniem.

Seria Simon 54 daje nam dużą przestrzeń do działania. Klasyczne łączniki dostępne są w całej gamie najróżniejszych kolorów, pośród których na pewno znajdzie się ten idealny dla wystroju Twoich wnętrz. Jeśli jednak zależy Ci na czymś wyjątkowym i nowoczesnym, postaw na panele dotykowe. Dobierając szkło w kolorze ściany osiągniesz efekt wtopienia się panelu w aranżację wnętrza. Stawiając na barwę kontrastową, dodasz ciekawy akcent w pomieszczeniu. Seria Simon 54 potrafi sprostać najwyższym wymaganiom, zarówno pod względem zalet technicznych, wyboru odpowiednich rozwiązań jak i kwestii wizualnych.

 

Kontakt-Simon S.A.
ul. Bestwińska 21
43-500 Czechowice-Dziedzice
tel: 32 32 46 300
info@kontakt-simon.com.pl
www.kontakt-simon.pl