AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNA  /  Warto kupić  /  Simon 54 Touch – łączniki dotykowe

16.11.2020

Simon 54 Touch – łączniki dotykowe

Simon 54 Touch – łączniki dotykowe


Nowa seria produkowana przez Kontakt-Simon właśnie pojawiła się w sprzedaży. Nazywa się Simon 54 Touch i wyróżnia ją właśnie dotyk.


 W tej nowej formie „Kontaktu” tradycyjny, mechaniczny łącznik został zastąpiony nowoczesnym, dotykowym sterownikiem ukrytym pod szklanym panelem. Panele mają jeden, dwa lub cztery pola dotykowe i występują jako pojedyncze oraz podwójne łączniki i przyciski – uniwersalne, schodowe, krzyżowe i roletowe.

 

Panele występują w trzech kolorach, a szkło z którego zostały wykonane znane jest z serii Simon 54 Nature, dzięki czemu ramki występujące w jednym pomieszczeniu zachowują spójność.

 

Seria daje również możliwość tworzenia praktycznych zestawów wielokrotnych z tradycyjnym osprzętem np. z gniazdem zasilającym, ściemniaczem, czy ładowarką USB pochodzącymi z serii Simon 54. Dzięki temu, stworzyć można praktyczny zestaw, który idealnie sprawdzi się w sypialni przy łóżku lub w gabinecie.

 

Pole dotykowe podświetlane jest niebieską diodą LED. Podświetlenie można wyłączyć, aby nie rozpraszać zaciemnienia w pomieszczeniu.

Szklane panele Simon 54 Touch sprawdzą się zarówno w nowoczesnych i klasycznych wnętrzach.

 

Więcej na:

https://www.kontakt-simon.com.pl/pl/Simon-54-Touch.html