AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNA  /  Warto kupić  /  Skórzana podłoga

23.12.2010

Skórzana podłoga

Skórzana podłoga


Hitem wśród wnętrzarskich nowości są skórzane podłogi Torlys. Kolekcja Leather Floor, to propozycja dla miłośników aranżacji klasycznych i nowoczesnych.


Kolekcja Leather Floor to przełom wnętrzarskiego designu. Dostępna jest w formie płytek prostokątnych i kwadratowych. Pozwala to na zaprojektowanie zróżnicowanego układu powierzchni. Występuje w 12 wzorach i różnych kolorach. Skórzana podłoga Torlys sprawdzi się w studiach audio, kinach domowych oraz wnętrzach wymagających eleganckiej aranżacji. Designerzy polecają ją do salonów i jadalni, jako oryginalny element dekoracji.

Nowatorska podłoga skonstruowana jest z trzech warstw. Wierzchnią wytwarza się z materiałów skórzanych, odzyskiwanych np. z produkcji torebek i pasków. Środkową warstwę, czyli rdzeń wykonuje się z włókien drewnianych, sprasowanych z grubości od 50 cm do 1 cm. To dlatego podłoga charakteryzuje się niezwykłą odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Spodnia warstwa, czyli korkowe podłoże zapewnia prawidłową akustykę w pomieszczeniach.

Atutem podłóg skórzanych jest możliwość łączenia ich z kolekcją Cork Floor firmy. Tym sposobem unikamy konieczności stosowania dodatkowych listew. Ponadto, odpowiednio pielęgnowana kolekcja Leather Floor w eksploatacji niczym nie różni się od podłóg drewnianych. Wystarczy przynajmniej raz w tygodniu odkurzyć je.


Podłogi skórzane firmy Torlys dostępne są w salonach Para i Dekorian.