AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNA  /  Warto kupić  /  SOFA CUSHIONS

08.03.2017

SOFA CUSHIONS

SOFA CUSHIONS


Stworzenie niepowtarzalnego wnętrza salonu jest możliwie dzięki dobrze dobranym meblom. Wyszukany styl może stworzyć tylko najlepiej dobrany skład produktu. Wzornictwo oferowane przez markę Rosanero jest kwintesencją nowoczesnego designu, zawartego w szerokiej gamie kolekcji mebli twardych oraz modułowych. Meble posiadają rozwiązania najwyższej generacji.


Z pośród oferowanych produktów firmy  Rosanero znaleźć można nowoczesny narożnik  Cushions. Dzięki wielu możliwym elementom i konfiguracjom jest bardzo wszechstronnym narożnikiem, który pasuje na każdą potrzebę przestrzeni i stylu. Dodatkowe wypełnienie luźne czyni go szczególnie wygodnym. Każdy element ma możliwość łączenia z innym elementem za pomocą mechanizmu ślizgowego, który pozwala na wydłużenie siedzenia i zwiększenie komfortu. Tkanina na tym meblu podczas użytkowania jest pomięta, co dodaje mu nowoczesności i wolności we wnętrzu. Idealne szwy na elementach podkreślają prestiż i doskonałość tej kanapy. Odpowiednio wyprofilowane siedzisko oraz dopasowane oparcie, pozwala poczuć relaks po intensywnym dniu pracy. Dodatkowo do zestawu narożnika można dobrać pufe, która dostępna jest w różnych rozmiarach w zależności od potrzeb klienta. 

Wielkim atutem firmy jest wyspecjalizowana załoga stolarzy oraz tapicerów, wykonujących swoją pracę z najwyższą dbałością o szczegóły. Produkty przechodzą kontrolę jakości na każdym etapie produkcji, dzięki której klient otrzymuje dopracowany, wysokowartościowy produkt. W ofercie marki Rosanero każda z proponowanych tkanin jest inna. Do produkcji wykorzystywane są wysokiej jakości polskie oraz włoskie materiały. Podczas zakupu konsultant wybiera razem z Państwem odpowiedni materiał. Firma oferuje przesłanie pięć różnych próbek aby przybliżyć fakturę oraz miękkość tkanin, jest to całkowicie bezpłatne. 

Firma dba o to aby transport dopasowany był do specyfiki mebla. Produkty wysyłane są na paletach w celu zminimalizowania ryzyka uszkodzeń podczas transportu. Wszystkie produkty oznaczone metką Rosanero są wyprodukowane w Polsce, przez firmę KAZA Design Sp. z o.o. Oznacza to, że produkt jest oryginalny i wysokiej jakości. 

Zapraszamy na www.rosanero.pl