AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNA  /  Warto kupić  /  Stalowe baterie kuchenne na lata

21.05.2021

Stalowe baterie kuchenne na lata

Stalowe baterie kuchenne na lata


Ponad 40 modeli do wyboru, w tym najnowsze Atlas Neo Sensor, Tango Neo i Eos Neo. Wszystkie baterie kuchenne Franke wykonane są z trwałej i modnej litej stali szlachetnej. Teraz swój ulubiony model łatwiej znajdziesz dzięki specjalnej wyszukiwarce on-line.


 Baterie kuchenne ze stali – łatwy wybór

Higieniczna, niezwykle trwała i wytrzymała stal szlachetna od dawna jest materiałem wybieranym przez profesjonalnych kucharzy, a także przez architektów i projektantów. Klasyczny materiał ma różne oblicza, w zależności od rodzaju wykończenia powierzchni. Szczotkowana stal mieni się satyną, a czarna uwodzi głębią matu. Dlatego dziś śmiało można powiedzieć, że stalowe baterie to jeden z najmocniejszych trendów w kuchni. Co więcej, szeroki wybór jaki oferuje Franke pozwala dopasować baterię do każdego gustu i stylu aranżacji – od wiejskiego domu poprzez nowoczesny minimalizm po wielkomiejski industrial. Dużym ułatwieniem w wyborze idealnej baterii kuchennej jest specjalna wyszukiwarka na stronie Franke, która krok po kroku przeprowadzi nas przez proces wyboru.

Funkcjonalność na co dzień, trwałość na lata

Precyzyjnie wykonane, najwyższej jakości baterie kuchenne Franke mają wiele przydatnych funkcji. Znajdziemy w nich nowoczesne aeratory, dające zwarty laminarny strumień bez rozprysków i hałasu. Stalowe baterie Franke wyróżniają też ergonomicznie zaprojektowane dźwignie mieszacza, wyciągane wylewki z funkcją prysznica czy głowice WaterSaving oszczędzające wodę. A to jeszcze nie koniec ich zalet! Wszystkie modele z litej stali szlachetnej są wyjątkowo odporne na zarysowania czy plamy, a do tego łatwe w czyszczeniu. Materiał jest bezspoinowy i nieporowaty, co zapobiega osadzaniu się rdzy i kamienia, a także ułatwia utrzymanie czystości. Pełna funkcjonalność, trwałość, higiena… i do tego piękne wzornictwo. Czy można od baterii wymagać więcej?

Baterie kuchenne przyjazne środowisku

Baterie kuchenne ze stali szlachetnej Franke są odlane w całości z tego materiału co gwarantuje ich długą żywotność. Dlatego wpisują się w coraz silniejszy trend wybierania rozwiązań jakościowo trwałych. A po swoim długim okresie użytkowania nadają się w całości do recyklingu.

Znajdź swój ulubiony model za pomocą specjalnej wyszukiwarki baterii stalowych:

https://www.franke.com/pl/pl/hs/polecane/stainless-steel-taps.html