AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNA  /  Warto kupić  /  Studnia lodowa do sauny

16.07.2012

Studnia lodowa do sauny

Studnia z lodem


Studnia Lodowa Polaris marki Klafs została stworzona z myślą o miłośnikach sauny i łaźni parowej oraz o tych, którzy podczas upałów lubią się szybko schłodzić.


Studnie lodowe Polaris mogą być uzupełnieniem tradycyjnych form chłodzenia oraz wyjątkową atrakcją dla miłośników sauny czy łaźni parowej. Ze względu na wyrafinowany design i modułowy układ mogą być używane w dowolnym miejscu SPA.
 

Wydajna kostkarka zastosowana w studni lodowej produkuje lód, który wywołuje efekt delikatnego złuszczania skóry. Urządzenie posiada system zabezpieczeń i jest łatwe w obsłudze, a opcjonalna gra świateł powoduje, że kryształki lodu mienią się i błyszczą .
Konstrukcyjnie nie ma wyznaczonych granic dla studni lodowych marki Klafs. Mogą być pokryte płytkami ceramicznymi albo całe we szkle. Wolno stojące lub zintegrowane w ścianie – zgodnie z naszą wyobraźnią, gustem oraz stylem wnętrza. Lód może być wyrzucany zarówno z rury ze stali nierdzewnej, jak i z uformowanego ręcznie elementu ceramicznego. Ochłoda lodem jest możliwa również w basenie do zanurzania, co czyni ją jeszcze bardziej podobną do kąpieli w zamarzniętym jeziorze.  


Więcej o tym produkcie na stronie www.klafs.pl