AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNA  /  Warto kupić  /  Stylistyka o prostych liniach

21.04.2016

Stylistyka o prostych liniach

Stylistyka o prostych liniach


 

Nową markizę wyróżnia nadzwyczajna skromność.


Raz modny jest wystawny styl pełen zdobień. Później znów popularna staje się czysta forma bez ozdóbek. I taka właśnie jest również nowa markiza tarasowo-balkonowa, markilux 970. Jej forma jest prosta i prostokątna. Puryzm w czystej postaci, który przede wszystkim dobrze komponuje się z nowoczesnym budownictwem.

Wiele nowych domów często wyróżnia przede wszystkim jedno: prostota bez przepychu. Żadnych floresów jak okiem sięgnąć. Dlatego nasuwa się pomysł, aby wszystko, co montowane jest w domu lub na domu dobierać w taki sposób, aby pasowało do takiego stylu.


Markiza podkreśla miejski styl życia


Tą myślą podąża również markilux 970, nowy model markizy do tarasów i balkonów. Prostota jej formy zdaje się być jej mocną stroną: surowe linie spajają się z lekko zaokrąglonymi narożnikami. Prościej się nie da i właśnie to wpada w oko. Czysta, ponadczasowa stylistyka dobrze pasuje do miejskiego stylu życia. Obudowa i przednia maskownica są utrzymane w dyskretnych kolorach lounge: w białym, szarym, antracytowym i brązowym Havanna. Ponadto maskownica jest dostępna w sześciu innych akcentach kolorystycznych. Praktyczne podczas długich wieczorów są oprawy LED, które mocuje się w rowku wielofunkcyjnym pod markizą.


Obudowa chroni przed wilgocią i brudem

Gdy osłona nie jest potrzebna, chowa się po prostu w smukłej obudowie. Krawędź silikonowa szczelnie ją zamyka. Rezultat: wilgoć i brud pozostają na zewnątrz i obudowa zamyka się wyjątkowo cicho. „Również wsuwanie i wysuwanie markizy odbywa się cicho. Ponieważ w ramionach przegubowych mieści się specjalne ścięgno „Bionic” z nowoczesnych włókien. Nie tylko pracuje ono cicho, lecz jest również niezmiernie wytrzymałe” – mówi kierownik ds. rozwoju Sven Kröner. I aby woda opadowa swobodnie spływała po deszczu z poszycia, markiza lekko pochyla się podczas wysuwania.


Nowy model malowany proszkowo można zamontować na ścianie, pod stropem lub na krokwiach. Akcenty kolorystyczne wprowadzają liczne, kolorowe desenie tkanin producenta, które są dostępne w jednolitych kolorach, we wzorach w paski, w deseniach strukturalnych lub minikaro. Nowa markiza jest dostępna od marca 2016.