AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNA  /  Warto kupić  /  Święta – jak tu nie zwariować?!

06.01.2015

Święta – jak tu nie zwariować?!

Święta – jak tu nie zwariować?!


Święta to czas piękny i wyjątkowy, ale droga do tego, aby wspólnie z rodziną zasiąść do stołu z dwunastoma potrawami wcale nie jest taka prosta.


Ogrom przygotowań, gonitwa myśli co jeszcze trzeba zrobić, bieg długodystansowy po centrum handlowym w poszukiwaniu prezentów... wszystko po to, aby móc przeżyć ten wigilijny wieczór w magicznej atmosferze. Warto zadbać także o atmosferę tuż po...

Stół – bohater świąt

Stół to centrum dowodzenia. Podczas świąt odgrywa szczególną rolę. To przy nim jemy i jednoczymy się. Zajadanie wigilijnych potraw i niekończące się rozmowy z bliskimi nadają klimat, podkreślają świąteczną atmosferę. Przy wigilijnym stole jest też miejsce dla zbłąkanego wędrowca. To symbol, który również podkreśla wagę mebla. Mebla, który nabiera innego znaczenia – symbolicznego.

Aby przy wigilijnym stole znalazło się miejsce dla każdego członka rodziny oraz, ewentualnego, przybysza, należy wybrać odpowiedni model mebla. Stół rozkładany lub z rozsuwanym blatem pozwoli na posadzenie wokół niego wielu osób, a każda będzie miała przy nim odpowiednio dużo miejsca dla siebie, aby zajadać wigilijny barszcz, karpia oraz pierogi.

Warto zadbać o dekorację takiego stołu. Świąteczne stroiki, świece oraz złote serwetki uczynią ze stołu ozdobę wnętrza i sprawią, że siedzenie przy nim będzie czystą przyjemnością, która trwać będzie mogła w nieskończoność, a właściwie do momentu pójścia spać...


Odpoczynek po świątecznym zamieszaniu

Bożonarodzeniowa noc należy do jednej z najpiękniejszych w roku. Magię chwil spędzonych przy stole warto przenieść do sypialni. Świeża pościel, zapach cynamonowych świec i pomarańczy nabitych goździkami – wigilijny wieczór może być bardzo wyjątkowy. Oczywiście konieczne jest także piękne łóżko z wygodnym materacem. Drewniany, solidny mebel sprawi, że sen będzie jeszcze przyjemniejszy. Idealnie w klimat świąteczny wpisują się meble białe. Ich chłodna barwa sprawia, że nawet, gdy za oknami nie widać śniegu, atmosferę zimy można poczuć leżąc w łóżku. Odpoczynek – gwarantowany.

Z życzeniami:

pięknych chwil spędzonych przy wigilijnym stole: www.Tables.pl

odpoczynku i komfortu: www.BEDS.pl